Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kanapéágyat vagy franciaágyat...

Kanapéágyat vagy franciaágyat ajánljátok jobban?

Figyelt kérdés

most tervezek beujítani 2 szeméy részéra való alvóhelyet?

melyik a kényelmesebb ? melyik éri meg jobban?


2010. ápr. 21. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Egészségügyi szempontból mindenképp a franciaágy!!!!!
2010. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem francia ágy van és nem adnám semmiért!
2010. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy rendes ágy az kényelmesebb. Egy ággyá alakítható kanapé nem olyan kényelmes, viszont, akinek nincs sok helye, nincs külön hálószobája, mégis jobb megoldás, mint az ágyba ültetni a vendégeket stb.
2010. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A nagyon hideg téli éjszakákon volt,hogy a nappaliban aludtunk a kandalló közelében a kinyitható kanapén.Hát,a mienket össze sem lehet hasonlítani a rendes ágyunkkal.Ha itt alszom,másnap olyan,mintha agyonvertek volna,fáj mindenem.

Szóval ha a hely engedi,mindenképpen egy jó matraccal felszerelt franciaágyat válassz!

2010. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha kicsi a hely - kanapé helyett: [link]
2010. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged választani, akkor én a matracra helyezném a hangsúlyt. A kanapéágy nekem olyan, mintha agyonvertek volna másnap. Rettentően zavar, hogy olyan közel vagyok a földhöz, meg azok a fa deszkák keresztbe, szörnyű. HIába rajta a szivacs stb baromi kényelmetlen. Jó a franciaágy is, de ha megteheted vegyél egy sima MASSZÍV fenyő ágykeretet és bele egy minőségi matracot. Nekem egy kovácsoltvas keretem van, és egy Dormeo matracom bele. Nagyon jókat alszom rajta, és végre a derekam sem fáj:)
2010. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nálunk másfél szoba van, és a félszoba a gyerekszoba, a nagy pedig egyben az én hálóm és a nappali is. Ezért én ágyat nem tennék be ide. Ha lenne külön hálószoba, akkor persze biztos ágy lenne. De nekem nagyon jó kinyitható kanapém van, mert nem az a kihúzós fajta, hanem olyan, hogy az ülőfelület és a háttámla vízszintbe kerül ha kinyitom, és nem is túl puha. Én nagyon szeretem, nagyon kényelmes és nem fáj a hátam sem, pedig gerincferdülésem van és ez miatt elég hátfájós vagyok.
2010. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Teljesen helyfüggő,ha befér érdemesebb a franciaágy főleg ha van kivel megosztani.
2010. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Franciaágy
2010. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!