Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vélemények a Bella Italia...

Vélemények a Bella Italia bútorházról?

Figyelt kérdés

Milyen a minősége a bútoroknak? Franciaágyat néztem ki, de gyanús hogy a saját oldalukon csak pozitív komment van, 1 db negatívhoz pedig nem lehet írni sem..

Valami valahogy nem áll össze nekem...



2016. szept. 26. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert törlik az összes többit. :D Átlagos, és amúgy ne ülj fel a hülye kamuakcióiknak, kb mindig mindent 159 ezerért adnak.
2016. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah és nézz szét máshol is, valószínűleg pár tízezerrel olcsóbban is kapsz, vagy kicsit drágábban sokkal jobbat.
2016. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én nem ajánlom a vásárlást!

Egy franciaágyat vettünk ott kezdődött, hogy nem tudtak hozzá adni összeszerelési útmutatót ágy helyett egy fejtámlát és 3 kárpitozott fa deszkát kaptunk amin tetőléc volt az oldalsó tartóelem és a középrésszel nem volt egy síkban.

Saját költségemen rendbe hoztam, reklamációmra (két hét után)az volt a válasz, hogy kiküldenek egy szemlézőt és eldönti garanciális-e a hiba.

Javítást nem kértem, mert az is hetekbe telt volna kártérítést viszont igen de sajnos nem áll módjukban adni.

Jelenleg itt tartunk, mindenki gondolja meg, hogy vásárol-e tőlük!

2017. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagy kamu az egész cég, ne dőlj be nekik. Soha nem volt olasz bútor amit forgalmaznak és kamu akciókat hirdetnek (pl. a hónap ülőgarnitúrája, ami le van árazva 500.000 Ft-ról? Ki hiszi el? Soha nem is került annyiba)
2018. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!