Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol kapható madaras falmatrica?

Hol kapható madaras falmatrica?

Figyelt kérdés
Sok helyen néztem már,tapéta boltokban,momax,mobelix,obi de ezeken a helyeken csak a virágos matricák vannak. Netről nem szeretnék rendelni.
2016. okt. 7. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

ebay.com


keres....bird wall sticker

2016. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kínai! Oké, hülyén hangzik de igen...én se járok sokat de ott mindenféle kincset lehet találni múltkor láttam vagy 50 ilyen nagy táblás matricát :)
2016. okt. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]

www.faltetovalas.hu


"faltetoválás", így is érdemes guglizni, ha náluk nem találsz.

Jópár eladó vaterán is árul.

A napokban kerestem én is bútorfelújításához, illetve kis hiba eltüntetéséhez valami finomabb, nem túl hivalkodó, kedves darabot (találtam is).


Mindkét helyen tudsz kommunikálni az eladókkal, kapsz színmintát, ha kérsz, az egyiknél még termékmintát is lehet kérni. Biztos van még sok forgalmazó, én velük kommunikáltam, mindkét helyen kedvesek és segítőkészek voltak.

2016. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!