Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A szüleim azt mondják, hogy...

A szüleim azt mondják, hogy lakberendezőnek kellene lennem, mert nagyon értek hozzá. Akkor most mi legyen?

Figyelt kérdés
(én nem nagyon szeretnék ilyen munkát)
2010. ápr. 25. 12:30
 1/6 anonim válasza:
100%
Akkor ne legyél lakberendező...Elhiszem, hogy nem szeretnel munkát, nem tudom mekkora esélye van még ilyen szakmákkal munkát találni, nem kell belőlük túl sok.
2010. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?mi szeretnél lenni?,


tanulj tovább annak amit szeretnél TE...

mellette meg csinálj meg lakberendezősulitha fizetik a szüleid,még jól jöhet egyszer...főleg ha érzéked isvan hozzá...

2010. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az számít amit te akarsz.

a szüleid nem kéne rád erőltessék amit ők akarnak.

jobb azzal foglalkoznod amit szeretsz és nem amit kényszerből csinálsz.

hobbi szinten esetleg néha átrendezheted a házat,persze ha szüleid is beleegyeznek.


vagy esetleg segíthetnél nekem is valami ötletekkel,hogy hogyan rendezhetném be a szobám,hogy mindennek meglegyen a rendes helye.

írj ha érdekel.


15/L

2010. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszii
2010. ápr. 25. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ember általában abban leli örömét, amihez van érzéke. Szüleid biztosan nem véletlenül terelgetnek ebbe az irányba. Az érdekelne engem, hogy téged mi riaszt az ilyen foglalkozástól. Mit gondolsz? mit csinál egy lakberendező?

Aki meg azt mondta hogy nem kell az ilyenből sok, az nem tudom honnét veszi ezt, de kiváncsi lennék rá. Mire alapozza, és ő mit dolgozik?

25F

2010. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyanez vagyok. Apu állítja, hogy én az leszek. Mondom neki, hogy nem akarok, de azt mondja, hogy tuti az leszek. Folyton rá akar beszélni. De nem zavar. Tudom, hogy nem leszek az. Ha meg mégis, akkor igaza volt.
2010. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!