Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Aki a belinkelt műanyag...

Aki a belinkelt műanyag dobozok közül használja valamelyiket, mennyire záródott jól a doboz?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos nem tudom, hogy ezt hol tudnám élőben megtekinteni.

[link]

Ezt a másodikat már láttam élőben, meg ki is próbáltam hogyan illeszkedik rá a teteje, hát nem volt valami erős, jobbat vártam volna. Mennyire vagytok vele elégedettek?



2016. nov. 1. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem ajanlom egyiket sem, idovel a tetejuk elhajlik, nem fog pontosan zarni ha tultomod vegkepp kampec nekik. En pl jobban preferalom a fullel zarodo tipust. Mint pl ezt:

encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRD5_IWdVdWhxe0CLZWDCYc6172YFgznXdylaXdMOVD7kV1ec_tOg


Ha tultomod nem fog lecsuszni a teteje, am asszem ebbol is van olyan ami nem atlatszo, es meg szerintem olcsobban is meguszhatod.

2016. nov. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Mire kellene?

2 liked nem túl világi, nekünk van. egy oldalról nyitotta a lányom, és a másik patentos része le is törött.

2016. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: sajnos a linkedet nem tudom megnyitni, nem jön be rá semmi.

Holmi tárolására kellene a doboz. Kerülne bele könyv, kisebb dobozok és személyes tárgyak. Fontos, hogy jól záródjon, ne legyen rajta semmilyen nyílás (pl: szoktak oldalt a fogás megkönnyítése érdekében bemélyedést rakni- ilyen ne legyen rajta) és legalább 30 L-es férőhely legyen benne.

Amit linkeltem, azok nem túl erősek, viszont kinézetre inkább el tudtam volna képzelni a szobába.

Láttam még csatosakat is, nem tudom, hogy azok jobbak-e.

2016. nov. 2. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
A második nálunk a tesco-ban pont akciós. Amúgy jók ezek a curver dobozok, nekünk van több, igaz kaja tároló méretűek, de én úgy találom, hogy ha pontosan teszed rá, akkor tök jól zár és tart, viszont, ha csak kicsit is elcsúszva próbáljuk rátenni, akkor eltörik a picsäba az egész.
2016. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is ott néztem a másodikat. Azt hittem kattan egyet majd záródáskor, de gyakorlatilag alig maradt rajta, lötyögött vagy én csináltam valamit nagyon rosszul. Nem is igazán hittem, hogy ilyennek kellene lennie, jobbra számítottam.
2016. nov. 4. 18:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg van valakinek otthon átlátszó doboza? Nem néz ki rosszul vagy furán?
2016. nov. 4. 18:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Az átlátszóba belülről tehetsz neked tetsző csomagoló papírt vagy ilyesmit, ha arra gondolsz, hogy átlátszik a cucc benne. Így variálhatod is, mikor milyen legyen a dekor.
2016. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!