Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracot vegyek?

Milyen matracot vegyek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok fajta létezik, nekünk kókusz matrac van, és azóta nem fáj a hátam, hogy használjuk. Igaz, először nem örültem, mert túl keménynek találtam, de már megszoktam és szeretem.
2008. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha bemész egy matracboltban ott biztos szakszerűt tudnak neked mondani! Mert sokfajta létezik, és attól is függhet, hogy hogyan szoktál aludni. Én pl. hason szeretek, és arra is más fajta kell, meg arra is, aki mondjuk oldalt! Vannak rugós, latex, és habmatracok.Lágyabb, keményebb. Én pl. a rugósat nem szeretem, akármennyire is kemény, nekem a rugó nélküli kemény valahogy keményebb,és kényelmesebb!
2008. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most terhes vagyok, és a babámnak keresek megfelelő matracot, nekem is a kókuszmatracot ajánlották mindenhol.
2008. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a matracvásárláskor végigfeküdtem többtucat matracot. Nem sajnáltam rá az időt. Sőt, a párommal együtt tettük ezt. Egyből kiderül, hogy pl a finom, puha rugós matrac úgy viselkedik mint egy vízágy (hullámzani kezd) ha a másik megbozdul Brrr! :D És van aki imádja. :))

Én a próbát ajánlom!

Néhány matrac után már kezd körvonalazódni, hogy mi esik jól és mi nem. Aztán szükül a kör és végül megvan a márka meg a minőség és azt kell megkeresni, hogy hol veheted jó áron. :)

2008. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen a próba a legfontosabb. De én is nagyon szenvedtem, amikor matracot indultam venni, hiszen minden gyártó minden matracát nem lehet kipróbálni. Függ a súlyodtól, attól, hogy hogyan alszol, stb., hogy milyen matrac kell neked. Az IKEA katalógusban találtam leírva korrekten, hogy mi-mit is jelent, kinek milyen matrac kell. Én még szembesültem azzal a problémával is, hogy mivel nem vagyok átlag súlyú, azért sem mindegy, milyen matracot veszek. A Billerbeck honlapján találtam egyedül normálisan megadva, hogy melyik matrac, milyen súlyú embernek lett kitalálva.
2008. okt. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is fontos, amit az előttem szóló mond, hogy milyen súlyú embernek kell a matrac. Mert nem mindegy, mennyire vastagot veszel. Minket erről ott a boltban tájékoztattak, ahol a fenyőágyat is vettük, azt hiszem, rá is volt írva a súlyhatár. És félévente egyszer meg kell fordítani, mert van nyári és van téli oldala.
2008. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dupla ágyba is érdemes két szimpla matracot venni, pont az előbb említett hullámzás elkerülésére. És így lehet két különböző szerkezetű matracot is használni, nem kell egymáshoz alkalmazkodni. Csak arra kell figyelni, hogy a két matrac között ne legyen szintkülönbség.
2008. okt. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Mi évek óta vácum matracot használunk nagyon kényelmes.
2008. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2008. okt. 11. 23:22
 10/14 anonim válasza:
100%
Mi a Cardora esküszünk...:)
2008. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!