Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet sütőhöz fogantyút...

Hol lehet sütőhöz fogantyút venni?

Figyelt kérdés
Nem tudom a szakszerű nevét annak a valaminek, elnézést kérek ezért! Használtan vettünk egy sütőt, egyetlen egy repedt fogantyú, vagy hogy is mondjam? tekerő volt rajta, azt cserélgettem a kis kiálló fém rudakon mikor főztem. Na most ez az egy is eltört. Gondolom tovább repedt belül. Hol lehet ilyen kis műanyag véget, tekerőt venni? Akkor már ötöt vennék, mert annyi kellene.
2016. dec. 14. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne annak mondd a szakszerü nevét amit nem tudsz, de amit tudsz azt elárulhatnád ha tényleg segitséget vársz. Pl: Milyen energiával üzemel a sütöd? Miért kell rá 5 tekerö? Miket szabályoznak azok? Milyen gyártmány esetleg tipus?
2016. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

bolthely . hu/orczy/fokat/5295de3b2c694_Forgatogomb_es_tartozekai

haztartasigep-alkatresz . com/index.php?kereses=1&ker_mod=full&keresett=forgat%C3%B3gomb++t%C5%B1zhely

alkatreszek . org/393-univerz%C3%A1lis-t%C5%B1zhely-teker%C5%91gomb-feh%C3%A9r-.html


Legrosszabb esetben marad a kombináltfogó...

Egyébként tényleg jó lenne tudni a tűzhely típusát. Mármint nekem, hogy milyet ne vegyek :)

2016. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt kérj segítséget. Ott a telefon.

2016. dec. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gázzal működik, fogalmam sincs milyen márkájú, nincs is rajta jelzés (vagy lekopott?), és azért kell öt fogantyú, mert négy a főzőlapokhoz kell egy pedig alul a sütőhöz.
2016. dec. 15. 12:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen a hőfok szabályozására kell. Most konyharuhával csavargatom. Így is működik, de kényelmesebb lenne ha tudnék venni hozzá műanyag véget.
2016. dec. 15. 12:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem akarsz ilyet venni, mert senkise akar. De egy albérletbe jók a használt dolgok is, örülök, hogy egyáltalán eltudom tartani magam. Majd ki tudja hány év múlva a leendő saját lakásomba nyílván új dolgokat fogok vásárolni.
2016. dec. 15. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!