Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol érdemes bútorokat vásárolni?

Hol érdemes bútorokat vásárolni?

Figyelt kérdés
Ajánljatok nekem légyszíves olyan bútoráruházakat(akár online) ahol a legjobb ár-érték arányú bútorok beszerezhetők.Lehetőleg nem drágán.

2017. jan. 5. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az ikea elég olcsó és a fa bútoraik jók is. lehet online rendelni házhozszállítással.
2017. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lőrinc vik ***** válasza:
77%

Az attól függ...

Mint asztalos azt tudom mondani, hogy az IKEA valóban olyan hely, ahol az ár/érték arány korrekt. Ha valami annál olcsóbb az legalábbis legyen erősen gyanús.

Azért azt tudni kell, hogy az ott és hasonló helyeken vásárolt bútorok közt kevés az "örökéletű" darab. Van viszont jónéhány, amit megvásárlás után még egy kicsit továbbgondolva, megerősítgetve hosszabb életűvé tudsz tenni.

Amennyiben megengedhetsz Magadnak olyan bútort, amit majd az unokák is örömmel használnak, akkor azt tömörfából asztalossal kell készíttess.

Viszont nem javaslom az online vásárlást, jobb ha látod, kipróbálod mielőtt döntesz.

2017. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a segítséget.
2017. jan. 6. 13:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk költözésnél a 150 ezres szekrény is maradandó károsodást szenvedett. Nem azért mert úgy bántunk vele, hanem azért mert egyszer összerakhatósak, ha szétszeded és újra összerakod akkor már nyeklik-nyaklik, nem lesz stabil. Én is a tömör fa bútorokat javaslom, anyáméknál már 30 éve megvannak, párszor voltak ki-be pakolva de semmi bajuk, azok legalább nem hulladékfából vannak összepréselve mint a mai 'modern' bútorok.
2017. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Én is ezért írtam, hogy a fa bútoraik jók. De ugyanígy a tömör fa pl. a jyskben is jó vagy bárhol máshol, a bútorlap meg mindenhol olyan, amilyen.


Az asztalossal csináltatást kifejezetten nem ajánlom, túlárazott és többnyire elavult modelleket kínálnak, satnya kivitelezéssel ahol az olyan ma már alapfunkciók mint a finoman csukódó ajtók vagy ujjnyomásra nyitódó fiókok extra kérésre is problémásak sokszor.

Arról nem is beszélve, hogy egy asztalos nem nagyon ad garanciát, egy áruház pedig több évet is.

2017. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
bocsi, tudom régi topic, de mindenki a fa butorokat irja. Hol érdemes ilyet venni, vagy van aki tud megbízható, jó asztalost?
2019. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Angliaban vannak tolgyfa butor aruhazak. Meregdraga a tolgyfa butor. 1 millio Forint felett. 100 eves garanciat adnak ra. Ugyanakkor a puha fenyofa butor olcso, mindenhol kaphato, de azt nem szereti a nep, illetve a szegenyek veszik. Az IKEA csak fenyot es egyebb puhafa butort arul, a sotetre pacolt fenyofa elfogadhatoan nez ki.

Magyarorszagon is van keves butorboltok amelyek Szlovakiabol, Csehorszagbol importalt tolgyfa szekrenysorokat arulnak, nagyok, sulyosak, gyonyoruek, de mind 1 millio felett kezdodik. Angliaban arulnak indiai sotetbarna kemenyfa Shezam butorokat is. Magyarorszagon sajnos nincs sok butorbolt amely valodi fa butorokat arulna, valoszinuleg a magas arak miatt nem lenne kereslet.

2020. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!