Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy szobán belül 3 szín össze...

Egy szobán belül 3 szín össze hozva soknak számít? Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
Úgy terveztem, hogy a falakat bézs színűre plafont feketére égő sorral mint a csillagok vagy hasonló a falak aljára is körbe egy fekete csík mint egy keret és hogy van egy gyönyörű földig érő piros függönyöm amit imádok és meg szeretném hagyni ezért gondoltam bele viszem.a szobába még kicsit ezt a színt párna huzattal esetleg falra vmi motívummal úgyis szeretnék idézetet az ágyam fölé meg szőnyeggel de félek hogy ez a 3 szín már sok lenne így ti mit gondoltok? Hogyan lehetne másképp? Köszönöm!

2017. márc. 12. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
A fekete-bézshez ragaszkodom lehet, hogy a függónyöm kéne el engednem vagy le cserélnem? Vagy a feketét ét csoki barnára, hogy árnyalata a halvány barna/bézs bútoroknak? Úgy már nem olyan feltűnő?
2017. márc. 12. 15:50
 2/4 anonim válasza:
48%
Nekem nagyon tetszik az elgondolasod, szerintem tok egyedi es szep. :) Nekem anno piros falam volt, sotetkek plafonnal es fekete csikokkal az "eleknel" - bocsi nem tudom pontosan mi a neve :D Miota ferjhez mentem azota sajna el kellett hagynom mert a ferjem nem szereti az ilyesmi variaciokat, es vegul is az o haloszobaja is :D
2017. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Donald J. Trump ***** válasza:
34%
Szörnyen hangzik.
2017. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem is szörnyen hangzik.

Amúgy alapvetően 3 szín nem sok egy szobában, de ez a három együtt igen. A fekete plafon pedig kifejezetten borzasztó ötlet, nagy eséllyel utálni fogod, de majd meglátod. :D De ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, akkor igen, hanyagold a piros függönyt.

2017. márc. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!