Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű bútorokkal...

Milyen színű bútorokkal rendeznétek be az egy (max kétszemélyes) lakásotokat?

Figyelt kérdés

A falak világos szürke, illetve sötét szürkék lesznek. A parketta is fa mintás szürke lesz, és a nappali részben a szőnyeget is sötétre tervezem. (Konyhàban/fürdőben sötét szürke)

Egy szobás lenne, tehát ágy helyett kanapé lenne, ami sötét szürkés-feketés lesz. A dohányzó asztalt sötétre akarom, a konyhában a bútort/étkező asztalt fehérre, a beépített szekrényt szintén fehérre akarom.

Ti a tv alá komódot és az íróasztalt milyen színűnek látjátok megfelelőnek? Kicsit elegánsabb/letisztultabbra akarom az egészet.

A sötétbarna íróasztal nagyon tetszik, csak szerintem sajnos nem nézne ki jól ezek a színek mellé (bár az ablakpárkány dió szinű). Az elrendezés ehhez hasonlít:

[link]


2017. márc. 17. 21:31
 1/8 anonim válasza:
Szerintem világosítsd mindenképp a lakást, mert egy pici lakásban a komor, sötét színek fokozzák a bezártság érzetet. Jó érzésed a világos színektől lesz. Most nem mondom, hogy erre a fekete fehér kontrasztra építs, lehet színes és eltérő színű bútoraid is, de semmikép ne közép vagy sötét színűek legyenek ezek a bútorok.
2017. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem így. Világos falak, világos bútorok. Kanapé helyett pedig szekrényágyat csináltatnék, akár beépített kanapéval.
2017. márc. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Komolyan ennyi kreativitás nincs benned? Már egyszer feltetted a kérdést, érdeklődvén hogy mi ötletünk van egy ilyesmi lakásra.


A linket én küldtem, sok másikkal. Most képes vagy ugyanúgy kialakítani a lakásod, és még a bútorokat is lemásolnád. Komolyan ennyi egyéniséged, ötleted nincsen, hogy egy már kész sémához kiválassz 1-1 bútort?


Ha nagyon tudni akarod, nekem nem tetszik ez a sok szürke, tök lehangoló. Fehérrel, feketével méginkább. Nem vagyok a hideg színek rajongója, a meleg, világos, fa, bézs, egyéb színeket kedvelem.

De ha te nem,akkor az rajtad mit segít?

2017. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy én vagyok az első proli csőcselék, aki fel mert tenni kétszer HASONLÓ kérdést. Sajnos nem kaptam elég, kielégítő választ, a linket pedig már régebb óta ismerem, mert nézegettem én is.

A kreativitásomat pedig ismeretlenbe nem hinném, hogy le kellene szólnod, ezek csak szimpla kérdések válaszokkal. De akkor felteszem másképp eme irreleváns kérdésemet, hogy semmiképpen sem hasonlítson az előzőhöz.:

Egy egyszobás lakásban -melynek falai halványszürke lesz- fehér és sötétebb szürke fabútorokhoz menne egy sötétbarna színű íróasztal/bőr szék? Esetleg étkező asztal hasonlóan barna színnel? Mi a véleményetek erről?

2017. márc. 18. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Az a véleményem erről, hogy egy proli vagy, aki nem ismeri fel az építő kritikát. itt SENKINEK nem tetszik a szürke lakásod, így SZERINTÜNK az íróasztal sem illik bele, mert maga a lakás úgy ahogy van, lehangoló, sötét. Most jobb?


Inkább fogadd meg a tanácsokat, és szerezz egy egyéniséget. És hazudj kicsit kevesebbet, mert az előző kérdésednél még ötleted sem volt hogyan rendezed be a lakást, azóta meg pontosan így szeretnéd mint az általam linkelt képen. Aztán még idehazudod, hogy régebb óta ismered. Röhej :D

2017. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem sem lennének jók ezek a bútorok. De mivel nagyon ragaszkodsz hozzá, úgy is meg fogod őket venni.
2017. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem kettőnk közül nem én vagyok rossz internetes oldalon. Tudok ajánlani helyette kifejezés szótárat, hátha helyesen használod majd a proli szót, illetve szövegértelmezéssel kapcsolatban is fejleszthetnéd a képességeidet.
2017. márc. 18. 15:31
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ezek a színek úgy rondák ahogy vannak. Melegebb árnyalatokat javasolnék én is. Meg egy kis csiszolás a kérdező modorában se ártana.
2017. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!