Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám...

Milyen színű legyen a szobám fala? A számítógépem fehér házban lesz és kéken fog világítani.

Figyelt kérdés
Új számítógépet veszek hamarosan egy jó kocsi árából(nem szidni, munkaeszköz) és ha már ennyi pénzt belefektetek akkor szeretném, hogy összhangban legyen a szobával. A gépház fehér színű lesz és kéken fog világítani a belseje, ráadásul látható helyen lesz. A billentyűzet, fejhallgató, egér, stb vagy fehér-kék vagy fekete-kék színekben fog pompázni, ehhez szeretném igazítani a szobám hamarosan mindenképp fetésre kerülő falát. A fő szín a kék az egészben. Eleinte kávébarnát, kicsit bézs színűt akartam,de lehet, hogy van jobb ötletetek. Egy nagyon pici szobáról beszélünk, tipikus panel és félszoba... Ezek infók tudatában ti milyen színű falat ajánlanátok? Mindent meghallgatok, köszi!

2017. máj. 10. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan 170cm magasságig a kék valamelyik árnyalata, fölötte fehér a határvonalon egy sötétkék 1-2centi széles csíkkal.
2017. máj. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a bútorok színesek, meggondolandó a fehér fal, bár az könnyen ad "falanxter" érzést.
2017. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fehér bútorok, és 2 fal kék 2 fal fehér. Nagyon világos laminálttal. Rá minimum 2 db kék és fehér szőnyeg.
2017. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 voltam, kör alakú szőnyegekre gondoltam.
2017. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sosetom ***** válasza:

Ha különlegességre vágysz ami feldobja a szobád nézz körül itt:

[link]

2017. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!