Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A nappalim alaprajzárol...

A nappalim alaprajzárol tudnátok véleményt mondani, lecci? A kettő közül melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

A nappaliban volt régen egy ronda beépített szekrény, az most megszűnt, de van a helyén egy beugró a falban.


Két ötletünk van hogy a nappaliban milyen elrendezésben legyenek a bútorok, de egyiket se érzem tökéletesnek...


Nektek melyik tetszik jobban és miért?


Esetleg ha jobb otletetek van, nagyon szívesen veszem! Köszi!


Íme a két terv:

[link]

[link]



2017. máj. 14. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az 1-es, mert praktikusabb.


Mivel esetleg teli tálcával nem kell az ajtótól a szoba túl felére trappolni családi vacsorák alkalmával, hanem két lépés és lehet letenni az ételt.

Amellett a 2-esen az ablakkal szemben van a TV (ha jól értelmezem a dolgokat) és az a tükröződés miatt nem ideális.

Szóval az 1-es.

2017. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a felső link a nyerő. Nem szeretem, ha a kanapé annyira félbe szeli a szobát, mint a másodikon.
2017. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért az első jutna inkább eszembe. Nagyobb a közös tér, nem vágódik el kétfelé. De ha jobban szeretnétek elszeparálni a két részt, akkor a második. Meg talán jobb, ha egy fotelből az ablakra is rá lehet látni, nem csak egy tévére. (Tíz év múlva szerintem már nem lesz hagyományos tv, úgyhogy a falat lehet majd ülés közben bámulni.) Nem tudom, mire néz az ablak, de én speciel nem szeretem, ha az ablakból a fél utca / szemközti ház azt nézi, mi megy nálam a tévében. Ez is szempont szokott lenni, meg belevilágít a napfény, stb. Egyébként mindkét terv okés, és ez nem egy életre szóló döntés, két perc alatt odébb lehet tolni azokat a bútorokat...
2017. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első jobb.
2017. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Epp festes előtt állok, ezen múlik a falak szine. Nekem is az első szimpibb, viszont akkor csak egy kis beugró van az asztal mellett... Ezzel lehetne valami ötleteset kezdeni, hogy csinos legyen? Így most olyan semmilyen.


Ha a beugrónal lenne a TV bútor (2. Verzió), oda tökéletesen beillene. De valóban a fotel ketté vágja a szobát, ami nem praktikus.


Kár hogy rossz helyen van az ajtó :)

2017. máj. 14. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg a második változat tetszik: ott jobb helyen van a tv és engem nem zavarna, a két elkülönült térre válik szét a nappali.
2017. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


Igy néz ki perpill a beugro

2017. máj. 14. 22:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Beugróra ötletelés:


- akvárium, növények

- bepolcozni és könyvespolc (ha vannak könyveitek)

- egy nagyméretű plakát

2017. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

... a plakát spotlámpákkal megvilágítva


vagy építsd be ülőke magasságig, rá hosszú szivacs bekárpitozva és máris többen tudnak ülni az asztalnál buli alkalmával


Esetleg így?


[link]

2017. máj. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány főre és mire lesz használva a nappali.
2017. máj. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!