Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vörös szinű a szobám, nagyon...

Vörös szinű a szobám, nagyon szeretem a gyertyákat, hogy rendezzem be a szobámat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Igazán sok információt megosztottál velünk... gratulálok az inteligens kérdéshez.

A válaszhoz minimum szükség lenne egy alaprajzra meg pár dologra hogy milyen személyiség vagy.


Szerintem burkold gumival és hagyd üresen.

2008. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom mennyire vagy hive a keleti kulturànak,de én nekem van egy ötletem,amit ismerösömnél làttam.

Ha tudsz akkor egy arab betüt,arab betüböl àllo szot màsolj rà sablonra(karton,és azt vàgd ki ugy hogy a közepe üres maradjon,aztàn vegyél arany szinü festéket,akàr spray is jo,és a vörös faladba arany motivot festhetsz.(nagyon mutatos!!!!!!!!!!!!!!)

Aztàn az àgyra vehetel hàlot,nem tudom magyarba hogy mondjàk(nem ott élek)

de olyan hercegnösre gondolok!!!!

Aztàn vannak pàrnàk amik kifejezetten a földre valoak(rojtos végü az is keleties)

2-3 pàrna az àgy elött a padlon...

Vannak aztàn olyan gyertyatartok ami több àgbol àll,és a falra lehet szegelni,vagy szerelni.

abbol vàlassz vagy feketét,vagy fehéret,de ha az is arany szinü még jobb.

A két fal oldalàra helyezd öket.

Kialakithatsz az asztalon is kellemes hangulatot,akàr gyertyatarto,akàr egy finom füstölö,ha màr asztalod van,de ha éjjeliszekrény,ott ne gyertyàzz biztonsàgod miatt,inkàbb füstölöt,elefànt,teve,vagy buddha formàban...

Egy nagyobb fali legyezö is szépen mutatna,talàn sötétebb szinben.

Nem tudom,milyen célra akarod a szobàt(hàlo,nappali,vegyes)

igy ezt tudtam csak irni(olyan aladdin-mesés,nekem nagyon tetszik az ilyen.

Ha van kérdésed ird még ki!

2008. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet
2008. okt. 16. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyiket?
2009. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!