Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Linkeket küldenétek jó modelle...

Linkeket küldenétek jó modellekről, vagy divatfotókat amiket nagyban kinyomtathatnék a szobám falára?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ilyesmi képeket közül szeretnék egyet 120 x 90 cm-ben kitenni a pink falamra. Tudnátok nekem ilyen képekről linkeket adni? Sokszor látom a magazonokban is (pl: Bravo Girl), hogy a csajos szobákban 1-2 ilyen kép van. Még nem találtam ilyen képek közül olyat, ami igazán tetszene és illene a szobámba. Nektek van ilyen a szobátokban? És akkor adnátok pár linket..stb-t ahol ilyen képeket találok? Vagy modelleket tudnátok mondani akiknek, vannak sexy,jó képei? (lány vagyok..szóval nem pucér és stb.. :DD ) Kösziiiii :) Vagy mondjatok jóó modelleket akikre rákereshetnék és jó képeket találnék..?


2010. máj. 17. 14:47
 1/1 anonim válasza:
A gugli egyébként jó barátod. Tudsz róla?
2010. máj. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!