Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legjobb split klíma...

Melyik a legjobb split klíma márka?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Daikin
2017. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Daikin. Vagy bármelyik japán.
2017. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És az ismertebb márkák pl:samsung?
2017. jún. 6. 23:40
 4/8 anonim ***** válasza:
A legjobb az a Toshiba, de jó a Daikin is, bár már kezd lemaradni. Samsungot semmiképpen ne vegyél. Az egyik legrosszabb minőségű. De, ha tényleg jót akarsz, akkor Toshiba, még ha kicsit drágább is.
2017. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Daikin
2017. jún. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Daikin jó, de az ftxv-ab sorozat egy szemét. Amúgy egyre több helyen gyártanak, japán, cseh, prc... ha jót akarsz meg 10 év garit, akkor Fujitsu.
2017. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Daikinból akkoris több a problémás gép, mint a Toshibából. A különbség, hogy a Daikin több különböző típust ad ki, a Toshiba meg csak párat, de én mindig az utóbbit ajánlottam.
2017. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ex klima szerelő vagyok:

A Daikin mindent kibír,szinte elpusztíthatatlan.De bármelyik japánt szívbül ajánlom,illetve a hétköznapi márkák közül a Midea,Fischer is jobb minóségü mint a vele egy áekategóriába tartozók.

2017. júl. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!