Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ülőgarnitúrához bútorszivacs...

Ülőgarnitúrához bútorszivacs vágás és huzatvarrás Budapesten hol elérhető?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni az ülőgarnitúrán az ülőpárnákat, háttámaszokat. Olyan céget ismer valaki, aki levág különféle minőségű bútorszivacsot méretre és be is vonja a kiválasztott bútorszövettel?

#bútorszövet #bútorszivacs vágás #bútorpárna
2017. jún. 12. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van sok kárpitoskellék üzlet Budapesten (így keress rá), én a Népszínház utcait ismerem, ha még megvan.

De miért nem csináltatod meg ezt kárpitossal?

Azoknak ez a dolguk!

2017. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem már kárpitossal és olyan árat mondott, hogy abból kettő ülőgarnitúrát is vehetnék. Ezért próbálom én magam lerendezni. Nemrégen szűnt meg itt a környéken egy pont ilyen cég, akik vágtak és varrtak is.Talán van még ilyen, de nem találom.
2017. jún. 13. 05:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahol a szivacsot veszed (Kárpitoskellék üzletek)

kis szerencsével tudnak adni tanácsot, kivel csináltasd meg.


[link]

2017. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

reménykedem, hogy így lesz :)

most kaptam vissza egy válasz emilt egy olyan kárpitos cégtől akik MINDENT vállalnak és olyan megbízhatók, és leinformáhatók és bizalommal keresse mindenki őket...


"Köszönjük, hogy megtisztelte cégünket bizalmával.

Sajnos ezt a munkát nem tudjuk vállalni."


szóval kb ilyesmiről beszélek :) képtelenség ebben a vadkapitalizmusban is bármiféle munkát elvégeztetni...

2017. jún. 13. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:

És ha olyan boltot keresnél - tuti, hogy van - ahol a szivacs leszabását is vállalják?

Aztán egy varrónővel cipzárasra megvarratod és felhúzod?

2017. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, találtam olyat ahol méretre vágják a szivacsot, de a varrónők, nem biztos, hogy értenek a kárpitozáshoz, hogyan kell a párnákat tartósra csinálni és talán nincs is olyan gépük, amivel azt a benga vastag anyagot varrni tudják. szóval, szerintem elég speciális feladat az.
2017. jún. 14. 06:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért előbb próbálj meg keresni varrónőt, egy szivacsra huzatot varrni nem ördöngösség, nem rugókat kell javítani és lószőrrel kitömni az epedát.

Ha nem találsz ilyet, akkor nincs mese, marad a kárpitos, vagy hagyod a fenébe és veszel másik ülőgarnitúrát.

Az idő is pénz, ameddig a felesleges köröket rovod!

2017. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
olyan szivacs kell nekem ami nagyon, de nagyon kemény, arra jól ráfeszülő párnát csinálni, ami nem lötyög, mint tehénen a gatya, nem lehet könnyű. ha készen van a huzat abba könnyen bele kell tudni húzni egy nagyon merev szivacsot, ahhoz biztos kell egy kis tapasztalat. ha nem sikerül megcsinálni, akkor egy csomó bútorszövet mehet a szemétbe és az nem olcsó. már egyébként jelentkezett egy kárpitos is, de még tárgyalni kell vele, kíváncsi leszek, hogy mi lesz belőle :)
2017. jún. 15. 04:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!