Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Felfújhatós ágy vagy matrac....

NoName99999999 kérdése:

Felfújhatós ágy vagy matrac. Mit vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy ágyra lenne szükségem...eddig raklapból szerettünk volna ágyak készíteni,de ahogy nézegettük a matracokat, egy jobb minőségű kb. 40 ezer-nél kezdődik. Egyszer felugrott egy felfújhatós matrac. Találtam belőle ilyet: [link] úgy írja,hogy ez inkább kempingezéshez/vendéglátáshoz használható. Lehet ezt használni minden nap? Úgy értem egy rendes ágy helyett használható? Vagy esetleg ha nem,akkor olcsóbb memóriahabos matracot ( újat) Tudtok ajánlani? Válaszaitokat előre is köszönöm :)

#matrac #felfújhatós ágy
2017. jún. 29. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

New yorkban 3 hónapot aludtam egy ilyenen most nemrég, ki lehet bírni, de 2-3 naponta újra fel kell fújni...

Szexelni nem a legjobb rajta.


Intex márkát jobban ajánlom, abból a franciaágy méretűn 2 évet aludtunk párommal és az kényelmes is.

2017. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :) [link]


Egy ilyet találtam, és úgy írja erős is

2017. jún. 30. 07:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ugyan erről beszéltem, csak franciaágy méretben van nekünk.
2017. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem elég az egy személyes ;) köszi a válaszod :D :)
2017. júl. 1. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!