Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vettem ilyen "rugós rúd"-at...

Doki1968 kérdése:

Vettem ilyen "rugós rúd"-at ruhaszárítónak, erre akasztgattam vállfán az ingeimet. Elköltöztem, más méret kéne, tudom ezt állítani valahogy?

Figyelt kérdés
Sajnos csak kicsit rugózik kb. 5 centit, nekem meg legalább 10 centivel rövidebb kéne!

2017. júl. 8. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Legrosszabb esetben ékeld ki, ha ez nem sikerül vegyél nagyobbat.
2017. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lakatos szomszédod vígan és dalolva megoldja.
2017. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megírni,hogy "Humoristák kíméljenek!" ,ti akik ennyire ráértek, miért nem szórakoztok mással? Segítséget kértem, nem ökörködni járok ide....
2017. júl. 9. 08:52
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Első vagyok! Segítő szándékkal írtam a választ, nem poénból... Nem tudom mi a gondod a valaszommal, de remelem nem vársz tobb segitseget es megoldod egyedul.
2017. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerinted segít az,hogy "vegyél nagyobbat"?
2017. júl. 17. 07:34
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Mivel csak az jutott eszembe, hogy kikéne ékelni és utana irtam hogy vegyél nagyobbat, ezért igen. Ezenkívül csak olyan ötleteim voltak amik több pénzt elvinne, mint ha ujjat vennél. Ahogy látom nagyon megy a szelektált olvasás. Az mióta nem segítség, hogy ékeld ki???? De a te képességeidhez is van egy megoldásom, állj ott egész nap aztán tartsd!
2017. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Inkább tartsad te! Tartsad meg magadnak a hülyeségeidet...
2017. júl. 22. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon sok bajod lesz az életedben, ha ilyen a hozzáállásod mindenhez.
2017. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na itt és most fejeztem be ezt az értelmetlen vitát. Sok sikert...
2017. aug. 1. 13:35
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Befejezted azzal, hogy egy héttel később feltűnsz.. Remek megoldás,jobban jársz ha kusban eltűnsz.
2017. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!