Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok gumis lepedőt venni?

Hol tudok gumis lepedőt venni?

Figyelt kérdés
Olyan lepedőt keresek,aminek a szegélyében gumi van,ezáltal nem gyűrődik össze a heverőn.Kitaláltam,hogy az autómra teszem napellenző gyanánt,ha nem tudok hűs helyre parkolni.Pl.strandon,és egész nap sütné az autót a nap.
2017. júl. 12. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Jyskben, Ikeában, meg még számos boltban van, emlékeim szerint még a Tescóban is. Egyébként lehet kapni erre szolgáló autóponyvát, olyat is, ami teljesen takarja, és olyat is, ami csak az ablakok aljáig ér. Van hőtükrös szélvédőtakaró is.
2017. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
auchan, tesco
2017. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"ami csak az ablakok aljáig ér, hőtükrös szélvédőtakaró is"Nekem pont ilyen kéne.Ez két fontos szempont lenne.Pontosan hol tudom ezt megvenni,és mennyiért?
2017. júl. 12. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
autósbolt?
2017. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kiscsillió helyen van. Kívülre ne tedd, ellopják.

[link]

2017. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
"Egyébként lehet kapni erre szolgáló autóponyvát, olyat is, ami teljesen takarja, és olyat is, ami csak az ablakok aljáig ér. Van hőtükrös szélvédőtakaró is."Engem az érdekel,ami az ablak aljáig ér,és autós ponyva.Nem most jöttem a 6.20assal,hogy nem ismerem a szimpla napellenzőt:D
2017. júl. 12. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!