Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol éri meg a legjobban ilyen...

Hol éri meg a legjobban ilyen vastag, puha szőnyeget venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nagyméretű vastag, puha szőnyeget. Arra gondolok, ami általában egyszínű, nekem is natúr színű kéne, ami azért nem hófehér. Nem arra a nagy hosszú "szőrűre" gondolok, hanem olyanra, ami azért könnyebben porszívózható. Tudom, hogy pl. Ikeában is van ilyen szőnyeg, csak érdeklődöm, hogy ti nem tudjátok-e, van-e valahol olcsóbban is. (Bp-i vagyok.) Köszönöm előre is a segítségeteket! :) (kb. ilyenre gondolok: [link] )

2017. júl. 25. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennél olcsóbban nehéz lesz ez már elege nagyon alacsony ár.
2017. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi eddig a Diego-ba vettük az összes szőnyegünket. Jó a minőségük, és elég sokszor van akciójuk, akár 50% is. Országos üzletről van szó, tehát gondolom Budapesten is van boltjuk.
2017. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon olcso erte igy is. Ennel olcsobban nem fogsz kapni sehol.
2017. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennél olcsóbban csak a Jófogáson! :) ... de nem biztos
2017. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!