Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jysk online rendelés tapasztal...

Jysk online rendelés tapasztalatok? Rendelés után mennyi idővel érkezett meg az adott termék?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy dohányzóasztalt, ami nem kapható áruházban olyan színben, amilyenben nekem kéne, csak az online webshopjukban elérhető.


Nem szeretnék heteket várni rá, így kiváncsi lennék kinek milyen tapasztalata van ezügyben.


Köszi :)



2017. aug. 2. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tavaly szeptemberben rendeltem online a Jysk-től néhány bútort. Nem voltak valami gyorsak, pedig én olyan dolgokat rendeltem, amik itt a városban is elérhetőek a Jysk áruházban, csak ha online rendeltem, akkor olcsóbb volt mint személyesen. Épp most nézem a rendeléssel kapcsolatos levelezést. Szeptember 12-én adtam fel a megrendelést. Aztán 19-én írtam nekik, hogy mi újság van, mert ekkor még semmilyen életjelet nem adtak magukról. Majd csodák csodájára másnap jött egy levél, hogy a rendelésemet átadták a szállító partnernek. Természetesen a 19-i levelemre nem válaszoltak. :) Azt sajnos nem tudom pontosan megmondani, hogy végül mikor érkezett meg a rendelés, de pár napot erre még várni kellett az rémlik. Összesítve kb 10-15 napba került, mire megkaptam amit rendeltem. Egyébként az emailben azt írták, hogy a szállító cégnek 30 napja van kézbesíteni a csomagot. Tehát ezt akár nyugodtan ki is használhatják, ami azt gondolom nem egy elfogadható dolog.
2017. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tartalmas választ! :)
2017. aug. 4. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!