Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Minden évben veszek valami...

Minden évben veszek valami nagyobb szép új holmi (ka) t a lakásunkba, az idei terv is elkészült, de nem tudom eldönteni most vágjak-e bele?

Figyelt kérdés

Szerencsére ritka esetek egyike,de most eléggé hó vége van.

Így elég hülye kérdés de már itt filózom napok óta és nem bírok dönteni,hogy megvegyek-e most valamit vagy vállaljam a rizikót,hogy elviszik a köv.hónapig?


2017. aug. 19. 18:00
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
Nézd meg melyik üzlet árukészleténél fordulhat elő ez és azt vedd meg először.
2017. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál,de nem értem. Én tettem volna fel érthetetlenül a kérdést vagy nem ide szántad a válaszod?
2017. aug. 19. 19:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt hiszem értem. Arra céloztál,hogy a többféle dolog közül azt vegyem meg először,melynél előfordulhat,hogy elfogy? Igen azt szeretném, csak nem tudom várhatok-e még vagy be kell most vállalnom....
2017. aug. 19. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Vehetsz fel személyi kölcsönt akkor is, ha esélyes, hogy nem költöd el mindet. Párnapos átfutás, pár hónapnyi törlesztés, minimális plusz költség. Amit megúszhatsz,ha tartalékolási stratégiát váltasz, és mindig pluszban van a mozgatható félretett pénzt tartalmazó kasszád is.
2017. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál. Általában van félretett mozgatható pénz is,mint írtam is hálégnek ez most ritka esetek egyike,hogy így alakult, biztosan azért is frusztráló ennyire és nem is arról van szó,hogy ne tudnám megvenni most! Hanem hogyha megvenném ki lennék számítva és nem létszükséglet a dolog és emiatt aggódom. Tervezett kiadásom sincs már de attól még bármi közbe jöhet két hétig. Tiszta hülyeség,hogy ezen így befilóztam.😊
2017. aug. 20. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!