Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tanácsra van szükségem!...

Tanácsra van szükségem! Hogyan mutatna ez az asztal, ezekkel a székekkel?

Figyelt kérdés

asztal: [link]


székek: [link]


Teszik mindkettő, de együtt lehet, hogy nem az igazi. Esetleg a szék lábát ezüstre festeni??



2017. aug. 24. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jól néz ki ,nem rontanám el a festéssel.
2017. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy ízlésficamos vagyok, de el tudom képzelni. Nekem tetszik. A lábakat ne fesd le!
2017. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már kb két hónapja hezitálok a kérdésen és már nagyon esedékes lenne a vásárlás ezért most nagyon megörültem, hogy szerintetek összeillik :) nagyon köszönöm a válaszotokat :)
2017. aug. 24. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, szívesen!


De akkor siess, mert lehet, hogy vagy az egyik, vagy a másik elfogy. :)

2017. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagyon kompetens bútor témában, de a méreteket hajlamos vagyok érteni (lakatos-hegesztő vagyok). 44 és 75 cm magas az ülésmagasság és az asztallap magassága. Akárhogy nézem, ezek csak az asztal körül terpeszkednek majd a viszonylag nagy befoglaló négyzetükkel (felülnézetben gondolkodva). Nem gond ez? Valaki tud erről valami lakberendezésben bennfentes vélekedést hozni?
2017. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az asztal nagyon csúnya és abszolút nem praktikus, ha nem törlöd le minden evés után koszosnak fog tűnni állandóan.

A szék jó ahogy van, nem rontanám el festegetéssel.

2017. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!