Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fürdőkád mellé érdemes zuhanyz...

Fürdőkád mellé érdemes zuhanyzót tenni?

Figyelt kérdés
vagy a kádban is lehet ugyanúgy zuhanyozni?
2017. aug. 29. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet. De ha elég nagy a fürdőszobád, akkor jól jön egy külön zuhanyfülke. Nekem szintén van egy épített fülke és egy kád is egymás mellett, de 90%-ban csak a zuhanyt használom, a kádat maximum a hideg téli időszakban engedem tele.
2017. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kádfüggő, de sokszor jobb, ha van zuhanyzó is. Nekem csak egy sarokkádam van, zuhanyzáskor vizes lesz a padló, hiába van paraván (mivel nem egyenes a kád, nem tudok függönyt alkalmazni, max. speckó felfogatással menne). Ha nem lenne pici a fürdőszobám, zuhanykabin is lenne benne. Évi párszor fürdök kádban, máskor mindig zuhanyzom, de csak zuhanyzóval nem lenne kádam s az nagyon hiányozna (laktam kád nélküli helyen).
2017. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az sem utolsó szempont, hogy ha például siettek, úgy mindjárt egyszerre ketten is tudjátok használni a fürdőszobát.
2017. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól meg van csinálva a kádnál a lehetőség, akkor nem biztos, hogy érdemes. Nálunk a kád feléig van egy fal, így nincs belógó függöny (engem nagyon zavar a zuhanyfüggöny), és mégse megy ki semmi víz. Persze ha rengeteg a hely, akkor simán jó.
2017. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes, ha sietsz, csak gyorsan belépsz és zuhanyzol, az esetek többségében én is csak ezt használom. Ráadásul, ha ér valami baleset, betegség, lehet, hogy nem tudsz bemászni a kádba, vagy csak nagyon nehezen. Idős rokonaim mind kicserélték a kádat zuhanyzóra. Szóval jó, ha van mind a kettő.
2017. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van hely érdemes. Még a zuhanyzásra kialakított kádak is elég idétlenek, kényelmetlenek hosszútávon.
2017. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!