Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van olyan futárszolgálat, ami...

Van olyan futárszolgálat, ami egy km hosszú csomagot elszállít?

Figyelt kérdés
egy lapra szerelt szekrényröl lenne szó, az általam ismert futárok ekkora csomagot már nem visznek el
2017. aug. 30. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
humor kategóriába kellett volna kiírni
2017. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az aztán g€ci nagy egy szekrény! Hova akarod vinni? Ha 2km széles a lakás akkor a felét ki fogja takarni!
2017. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csillsghajót bérelj az elviszi. Én az ilyen egy másfél kilóméteres szobabútorokat mindíg azzal vitetem. Kicsit drága de nincs más
2017. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Vogon Flotta szem megoldja, de nem lesz olcsó. További plusz költség, hogy valószínűleg nem fér majd el a lépcsőfordulóba, így szükséges lehet az épület részleges (ronda ház esetén teljes) bontása.
2017. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lapra szerelve 1 km -er. Mekkora lesz összerakva?
2017. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Mézga Családban MZ/X küld-fény-post-tal szállította.
2017. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
Fú de jó kérdés! Nekem meg 5 cm-es lapra szerelt bútorokat kellene olcsón szállíttatnom, tudok valamit?
2017. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!