Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dobhatnánk fel a lakást?

Mivel dobhatnánk fel a lakást?

Figyelt kérdés
Most állunk lakásfelújításban! Két szoba már készen van azzan nincs több tehendő! Van egy lány szobánk amibe parkettát és rózsaszin falakat tervezünk a nappalira és a konyhára még semmi ötletünk! Milyen egyszerű és nem túldrága dekorációkat tudtok javasolni ami mutatós és szépen feldobná a lakást. Bükk szinű bútorhoz milyen falat válasszunk a járólap téglaszínű! Ti mivel diszititek a saját otthonotokat?
2010. máj. 27. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a bükk színű bútorhoz ,narancssárga falat választanák és a tégla járólaphoz is szépen menne.Én a nappalimat azzal dobtam fel,hogy egy falat mintás tapétával színessel tapétáztam le,(többi fal fehér) és egy S alakú fekvöt raktam elé.Nagyon feldobja a szobát talán azért is mert ez a legrövidebb fal a lakásban.Nekem Természetes dolgok vannak még a nappaliba,pl fonott kosarak a szekrényen,fonott virágtartó hosszúkás kb 1 méteres.

Egy fonott nyugágy is van két oldalon felakasztva de ez egy másik szóbába.

Sokmindent be lehet vinni egy lakésba, például érdeklődési körödtől függöen.

Remélem sikerült valami ötletet adnom.Sok sikert a további szépitgetéshez.

2010. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
lehet kicsit ódivatónak tűnne de ajánlom a fehér falat, amire érdemes sötétebb színű kiegészítőket elhelyezni. mint saját ötlet: remekül mutatna benne egy nagyobb agyag vázában elhelyezett levendula csokor is : ) az összhangban lenne a padlóval is.
2010. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk minden bútorunk bükk, a gyerekszobában is.A gyerekszobát szerintem fel lehet dobni úgy, ahogy mi csináltuk, kétszínű a fal.Alul zöld,felül vanilia és közte 20 centis macis bordür van.Ezt a festést a nappaliban is meg lehet csinálni, csak természetesen nem macis bordűrrel.A nappaliba rakjatok fel polcokat.Nekünk úgy van megcsinálva,hogy négy polc van felrakva,de nem egy szintbe, hanem egy alacsonyabbra, egy magasabbra, megint alacsonyabbra, megint magasabbra.Két polc bükk színű, viszont kettő sötétbarna,nagyon jól néz ki.Rakhatsz rá virágokat,mütyűröket,fényképeket.Mi bútorlapot vettünk, így nem annyira drága.Ha küldesz privit, szivesen küldök pár fotót.

2010. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Buta hozzászolást nem kért a kérdező .
2010. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálunk a konyha nagyon olcsón kijött. a legolcsóbb ikeás alap fehér bútorokat vettük meg(panelkonyháról van szó, ahová ugye annyira nem kell terveztetni, ha bonyolultabb a konyha alakja akkor azért a gyári elemek nem jók). a fehér bútorokra sötétbarna fa fogantyúk kerültek, a pult szintén gyönyörű sötétbarna fa kinézetű, a csempe hozzáillő. olcsó volt, mégis csodaszép. ez még a téglaszínű járólappal is elmegy.

bükkhöz minden jó, én közepesen sötét színeket választanék(a fehértől kiráz a hideg a falakon) a parkettás szobába. ahol lap van oda csakis halványat, de nem fehéret mert az nagyon elüt, túl merev, valami finom bézst tudnék elképzelni.

van egy könyvem, az a címe hogy színes othon és azt megtanultam belőle, hogy kellő érzékkel, stílussal minden szín minden színnel jól mutat(és persze kellő árnyalatban). ha nincs ötleted a nete sok-sok képet találsz, meríthetsz ihletet.

2010. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az ötleteket! Most elkezdtem nem rég szalvétatechnikázni igy sok képet dobozkát és hasonlókat készittem ami feldobja a lakást!
2010. jún. 1. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!