Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Elfogadható az, ha egy bútorla...

Elfogadható az, ha egy bútorlapokból készíttetett konyhabútor a vizes résznél néhány hét után felpúposodik?

Figyelt kérdés

Augusztusban kaptuk megy a méretre gyártott konyhabútort.

A mosogató alatti részen az egyes lapok felső éle egyes részeken megduzzadt. Ez mennyire garanciális hiba?

Vagy szabad-e nedves környezetbe ilyen anyagból konyhabútort készíteni?


A kivitelező azt mondja, hogy folyóvíztől lehet csak ilyen, de én meg tudom, hogy nem érhette más, mint ami egy konyhában megszokott. Gőz, fröccsenő víz.

De még utóbbi sem igen juthat oda.

Kipróbáltam nagyobb mosogatáskor. Oda ragasztottam egy papírlapot. Teljesen száraz maradt végig.


Mit gondoltok erről, s mit tanácsoltok?


2017. szept. 27. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha vigyáztál rá akkor nem elfogadható. Vagy az él megmunkálása rossz (éllezárás) volt, vagy a vizesek a vizbekötése közben a rácsöpögő vizet nem törölték le azonnal (már az is elég). Rácsöpögő víz és rosszul megmunkált éllezárásnak köszönhetően felduzzad.

Nézd meg a felduzzadt élnél a fóliát, hüvelyk ujjaddal mozgasd meg. Ha érzed, hogy mozog, akkor a kivitelező hibája. Bizony ki kell cserélniük!


Összeségében szabad ilyen anyagból csináltatni, csak jól legyen megmunkálva.

(Asztalos)


Nem bánnám ha lenne róla kép.

2017. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Több képet is készítettem, ez az egyik:

[link]

2017. szept. 27. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!