Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehetne modernné...

Hogyan lehetne modernné varázsolni a sötét bútorok ellenére?

Figyelt kérdés

Kicsi lakás(43nm) nappalijáról lenne szó.

Az egész lakásban a barna szín dominál jelenleg.

Nappaliban nagyon sötétbarna (éppen nem fekete) fa beépített szekrény van. Ehhez szeretnénk hozzáigazítani legalább a dohányzóasztalt, hogy valamivel harmonizáljon. Milyen színű fal és kanapé vagy egyéb berendezés kellene hogy fiatalos és modern hangulatú legyen? (És ne túl sötét vagy gyászos.)


Kerestem a neten képeket, de eddig nem igazán győzött meg egyik sem.


Előre is köszönöm ha képpel tudnátok segíteni. :)



2017. okt. 5. 18:37
 1/3 anonim válasza:

Szia! Mindenféleképpen élénk színeket használnék. Narancssárga, piros, stb. Színes párnákkal, egyéb kiegészítőkkel, nagyon feltudod dobni az egészet.

Nézegesd, hátha találsz valami ötletet:

[link]

2017. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barna színnek nem kell gyászosnak vagy öregesnek lennie, szerintem pont ezzel a színnel lehet nagyon szép, modern, elegáns, de mégis otthonos összhatást elérni. Nálunk is az a szín dominál, és modern stílusú a lakásunk. Mondjuk jobban mutat nagyobb térben, de kis helyen is ügyesen be lehet rendezni. A kiegészítők legyenek kontrasztosak, én nem pakolnám tele színes dolgokkal, hanem inkább világos, fehér, vagy mondjuk bézs, esetleg sárga kiegészítőkkel. Szerintem a barna-bézs kombináció nagyon jól tud mutatni. Én tejeskávé színűre festeném a falat, és bézs függönyöket, szőnyegeket stb vennék. A szekrény színével megegyező kanapé bézs díszpárnákkal is jó lehetne.
2017. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ilyesmire gondoltam például [link]
2017. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!