Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám hangulatossá...

Hogyan tudnám hangulatossá tenni a munkahelyi asztalomat és körülöttem lévő területet?

Figyelt kérdés
2017. okt. 11. 14:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Új helyre kellett jönnünk egyéb okok miatt sajna, és itt kb olyan mint ha egy raktárban lennék..

Egyébként telefonos ügyfélszolgálatos vagyok.

2017. okt. 11. 14:58
 2/6 sm's girl ***** válasza:

Tegyél az asztal egyik sarkába egy színes virágot, vagy mindig legyen egy csokor vágott. Helyezz el egy családi képet, vagy inspiráló idézetet egy szép keretben. Választhatsz színes irattartókat,ceruzatartót, post-it tömböket. Akár ha veszel egy rövidebb égősort azt beletekered egy letisztított boros üvegbe bedugod és máris sokkal hangulatosabb minden. Esetleg még vehetsz egy üvegtartós gyertyát pl. a H&M-be aminek az üvege is nagyon szép, meggyújthatod a gyertyát, vagy ha simán a tetjét lecsavarod jó illat lesz!


Ezek szerintem nagyon egyszerű de nagyszerű praktikák. Jó dekorálást!

2017. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy, vagy több pici üvegvázába vagy tálkába tehetsz üvegkavicsot, vagy az évszaknak megfelelő dekorációt, például most gesztenyét, tobozokat, színes leveleket, télen pici gömbdíszeket, elemes égősort, nyáron homokot és kagylókat stb.
2017. okt. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami azt súgja, jól mutatna az egyik sarokban egy jó pirospozsgás kertitörpe.
2017. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az asztalod diszitesenel vedd azt is figyelembe, hogy a kollegaid mit szolnak ehhez illetve a fonokseg. En nem egy olyan helyen dolgoztam sajnos, ahol tilos volt szemelyes dolgokat kitenni, illetve volt egy olyan kolleganom is, aki nagyon elvadult a diszites kozben es az asztala ugy nezett ki mindig mint egy giccses bazar. A takaritono is agyverzest kapott tole:)
2017. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Préselj színes faleveleket,ragaszd fel rajzlapra és díszíts vele.Készíts pár makkfigurát és tedd ki az asztalra.
2017. okt. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!