Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy ilyen hangulatú szobába...

Egy ilyen hangulatú szobába milyen olcsó vagy DIY díszek vehetők/készíthetők?

Figyelt kérdés

Narancs a fal,a bútorok barnák,maga a ház is ilyen,szóval színjátékosság nálunk nincsen,minden egy stílusú.Van egy pár barna állatos fadísz is a házban (fazsiráf,facica,faelefántl

Nem kisgyerekes díszre gondoltam,de mégis egyszerűre.

A falam csupasz,arra szeretnék valamit.

LED-fényem már van,az ablakom felett.

Legfőképp linkeket várnék,de minden választ szívesen veszek.



2017. okt. 28. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Én képet tennék rá több részest,világos/ fehér alapszínűt 5-10 cm-re egymástól...

pl.

[link]

[link]

[link]

2017. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm #1-es :)
2017. okt. 29. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] falszín - nappali szoba lakberendezési ötletek ... - Pinterest
2017. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a választ :)
2017. okt. 31. 10:28
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:

Talán mást javasolnék. Élhetőbbet, otthonosabbat. A képeket nem vagdossuk el, ez max egy tinédzsernek érdekes. A túl erősen színes belső sem otthonos. Pár cserélhető dolog ami olcsóbb az jobb színesben, kisebb méret is elég neki. A falra pedig felejtős a semmit se ábrázoló nonfiguratív képnek nevezett paca. Érdemes rendelni venni jobb posztereket, rendes keretben. Neked tetsző nem sablonos tájkép, hegyek, tengerpart stb, csak ne a leg tipikusabb jelegű legyen. Nagy helyekre nagyobb kép, kisebbekre egy vagy több kicsi, szintén keretben.


Ezek normális életterek (vegyes képek de ahogy belenéztem):

[link]

2017. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 Én is különféle poszterekre gondoltam,mert mi nem "szoktunk" képeket tenni a falra. Növénnyel díszítjük a házat,de az én szobámban ezt csak az ablakpárkányon tudom kivitelezni.

Van egy kihasználatlan parafatáblánk,illetve egy fémlapunk,gondolkodtam rajta,hogy erre helyezek a saját rajzaimból,így mégsem olyan sablonos,de passzolni fog a szobához (mondjuk barnás rajzok,vagy fa hűtőmágnesek a fémlapra) :).

Köszi az ötletet! Habár nem csak képekre gondoltam,hanem valamilyen DIY díszt is szeretnék készíteni. :)

2017. nov. 5. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!