Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A héten veszünk konyhabútort...

A héten veszünk konyhabútort az Ikeaban. Sötét dió színű munkalapot néztünk ki, de vízzárójuk csak bükk, tölgy, nyír és ezüst színben van. (Nem is értem. ) Vízzáró mindenképpen kell?

Figyelt kérdés
Lehet mással helyettesíteni? Más boltban könnyen kapok a választott munkalaphoz illőt? Gondolom, nem csak nekem van/volt ilyen problémám. Ki hogyan oldotta meg?
2010. máj. 30. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

uhh...

hacsak nem szeretnéd, hogy a szekrény mögött berohadjon a fal, akkor erősen ajánlott a vízzáró.

egyébként meg ikea konyhák bullshitek, anno én is nézegettem, de inkább az lett, h maszekkal legyártattam, és nem lett tucat. sehol nem láttam még olyat mint a saját konyhabútorom. :)


igen, sztem nézd meg az obiban, praktikerben, vagy kisebb üzletekben, vagy keress meg egy maszek asztalost, sztem ő is meg tudja neked csinálni.

2010. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most néztem, hogy azt írják, hogy a munkalapnak eleve van egy pereme, ami meggátolja a víz lefolyását. Akkor lehet, hogy mégsem kell hozzá pluszba még vízzáró is?
2010. máj. 30. 21:58
 3/7 anonim válasza:
szia! Szerintem nem olyan jó az ikeás bútorok mert gyenge olcsó anyagból vannak inkább csináltasd meg. Én gyártani szoktam www.szakmanet.hu/ceg/gocslaci
2010. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk kb. 5 éves IKEA konyhánk van. A vízzáró egy áldás, a munkalap hátsó szélénél, a két munkalapdarab között és a szekrények alatti részt záró is.


Nem tudom, mennyibe kerül ez a vízzáró izé, de ha nem túl drága, akkor szerintem vegyél akármilyen színűt, és ha később találsz jobbat, akkor kicserélheted.

2010. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
jó, hát nekünk végülis mind1, hogy mit csinálsz, csak ne gyere ide sírni 2 hónap múlva, h szétrohadt a konyhabútorod a víztől. nem véletlenül találták ki, hidd el.
2010. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy nem véletlenül találták ki, és azt is, hogy milyen célt szolgál, mint hogy azt is, hogy ha nem rakok, akkor szétrohad. Csak azt gondoltam, hogy ha az Ikea nem rendelkezik a munkalapjához illő vízzáróval, és amúgy meg odaírja a munkalaphoz, hogy eleve olyan a kialakítása, hogy nem engedi lefolyni a vizet, akkor az nem véletlen. Nyugi, utolsó válaszoló, nem megyek oda hozzád sírni, de remélem, nem is Nálad fogok épp vásárolni, ha Ikea munkatárs vagy. Ahelyett, hogy bepofázol adhatnál egy szakmailag megalapozott választ arra, hogy miért nincsen megfelelő vízzárótok?

(Amúgy meg nem vagyok lebeszélhető az Ikea konyháról. Szerintem jó minőség, nagyon jó áron.)

2010. jún. 1. 08:16
 7/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Most én is pont ugyanilyen helyzetben vagyok, nem találok az ikeás sötét dió munkalaphoz illő vízzárót az ikeában. Te hol találtál végül?
2015. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!