Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 120-as ágyon elfér két ember...

120-as ágyon elfér két ember alkalmanként?

Figyelt kérdés
Alapvetően csak én aludnék benne, de ha néha barátnőm odavetődne éjszakára, akkor azért el tudnánk rajta aludni nagyobb kényelmetlenségek nélkül?

2017. nov. 11. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
El.
2017. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon szűkösen, de elfér két ember.

Nem lesz kényelmes.

2017. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Ember- és pózfüggő. Aludtam már kisebb helyen is, kvázi idegenekkel... OK volt, ha nem is kényelmes.


Alkalmilag bizonyára OK lesz, kivéve, ha a méretetek miatt össze kell gubancolódnotok, mert az nem mindenkinek megy. Én örülök, ha saját magamra nem fekszem rá kényelmetlenül...

2017. nov. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Én tudok olyan párról, akik évekig így aludtak, pedig nem is voltak valami etióp gyerek méretűek, hanem olyan átlagosak.

Én évekre nem vállaltam volna be, de esetileg már megtörtént.

Hát kipróbálod, aztán neked is lesz véleményed...

2017. nov. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Csak olyannak való, aki nem mocorog éjszaka. Aki szeret "kiterülve" aludni, az szenvedni fog rajta.

Nyáron pedig kifejezetten szenvedés, mert hozzáragadsz a másikhoz.

2017. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!