Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kislakásban (45-50 nm) élők...

Kislakásban (45-50 nm) élők hogyan oldjátok meg a karácsonyt, ha átjönnek hozzátok ebédre, vacsorára? Kényelmesen elfértek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szobában terítek, és csak annyi embert hívok meg, amennyit kényelmesen le tudok ültetni.
2017. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

"Sok jó ember kis helyen is elfér!"

De tényleg!

2017. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer vagy háromszor ültetem őket asztalhoz. Máshogy nem tudom megoldani.
2017. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én a teraszra is meg szoktam teríteni, így többen elférünk. Tudom, Karácsony: sapka,sál,kesztyű. :-)
2017. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
22%
nm=Newton meter?
2017. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
30%

Karácsonyt még nem tartottam ebben a lakásban, 50 m2. de eddig "sima" vendégségeknél úgy csináltuk, hogy több turnusban etetem a népet a konyhában, ahol 3 személyes az asztal. amúgy akkora zsizsegés, nyüzsgés van olyankor, hogy senki nem ül 5 percnél többet egyhuzamban a popóján.

Bár azért ugye egy karácsonyi szép, ünnepi ebéd vagy vacsora az csak más.... ott megkívánja az alkalom, hogy egyszerre üljünk a feldíszített, megterített asztalhoz... így azt hiszem, bevitetem a nappaliba az étkezőasztalt, kinyitjuk és úgy.

2017. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Ha mindenképp te akarod megvendégelni őket, akkor a helyedben étterembe szervezném.

Őszintén szólva én frászt kapok a panelkonyhában lezavart óriási családi banzájtól, egyszerűen számomra nagyon zavaró összezsúfolódva lenni sok emberrel. A több turnusban kajáltatásnak meg nem igazán látom értelmét, akkor minek van az egész felhajtás, ha nem együtt vagyunk, akkor ennyi erővel csoportokra kéne bontani a vendégséget és nem egyszerre meghívni mindenkit.

2017. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!