Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti mikor kezditek el feldíszít...

Ti mikor kezditek el feldíszíteni a lakást?

Figyelt kérdés
Egy-két helyen már kirakták az égőket az ablakokba. Én persze még korainak tartom, de ahogy közeledik a hónap vége, lassan nálam is beindulnak a dekorálási ösztönök. :) Ajtódísz, ugye jövő héten az advent koszorút szeretném majd megcsinálni stb. Igyekszem mindig szép ízléses díszeket csinálni, nem esem túlzásba. Ti mikor kezditek el az otthonotokat csinosítani? Miket tesztek ki?

2017. nov. 22. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem díszítem fel.
2017. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem advent első vasárnapja az ünnepi készülődés kezdete.
2017. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Már ki is raktuk... húsvétra.
2017. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Én a konkrét karácsonyi dekorációval igyekszem megvárni december elejét.

De azért bent már kiraktam pár gyertyát, égősort, bár nem konkrét karácsonyit, vettem ilyen pamutgömbös fényfüzéreket, szerintem az őszi dekorációnak is elmegy.

Decemberben fényfüggönyt fogunk kitenni terasz tetőre, az ablakba fényfüzéreket, van egy ledes fánk, az a kertben lesz, a bejárat előtti növényeken elemes fényháló, ajtódísz, és bent is mindenféle biszbaszok, pici fények, és vagy ezer gyertya. Én mindig eléggé rápörgök a dekorálásra, szeretem a hangulatát :)

2017. nov. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Látom, pár ember szereti az iróniát (lásd: húsvét). Tény, hogy eléggé előre hozzák a karácsonyi hangulatot a reklámokkal stb, de attól még a karácsony az egyik legszebb ünnep, úgyhogy szerintem ne figurázzuk ki. Lehet, hogy pár ember elvesztette az igazi varázsát, én igyekszem azért visszahozni avval, ha megteremtem az atmoszférát a dekorálással (többek között). De nyilván nem csak ebben rejlik a karácsony.

Utolsó válaszoló: Biztos nagyon szép lehet, illetve szép is lesz majd az otthonotok. :) Én panel lakásban élek, így a kerti dekorálás része elmarad, de az ablakba, és a lakásba én is igyekszem becsempészni pl. a téli hangulatot. Mi is vettünk ledes gömbdíszeket (fehérben) amit majd kifogok rakni.

2017. nov. 23. 07:00
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Advent első hétvégéjén szoktam.
2017. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

1 hónappal előtte szoktuk, idén pl. most vasárnap tettünk fel pár díszt itthon + égők. Tavaly hamarabb is kezdődött advent, úgyhogy akkor egybeesett azzal.

A héten a munkahelyen is rakok fel pár apróságot.

Az adventet igyekszem kimaxolni, forró csoki, tojáslikőr fahéjjal, párnaponta karácsonyi mozi, csúnya kötött pulóver... :)

2017. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem tetszenek amiket írtál. :) Szerintem kedves ötletek. Én is most fogom majd a lakást kidíszíteni (megvártam az adventot). A koszorút minden évben én készítem, mindig más-más színben/stílusban. Ilyenkor én is igyekszem kimaxolni a hangulatot pl.: párologtató (kifejezetten erre az időszakra való advent, narancs vagy forralt bor illattal). Na meg filmeket mi is beiktatunk egyet-egyet a párommal. :)


Mindenkinek köszönöm az eddigi hozzászólásokat! :)

2017. nov. 29. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!