Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű nappali illetve...

Milyen színű nappali illetve konyha tetszik neked?

Figyelt kérdés
Festeni fogunk,de még nem választottam ki a színeket,segítenétek?Fiatalosat szeretnénk.
2010. jún. 4. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kiválasztottam 1 színt, amit nagyon szeretek és aköré terveztem a többit is. Így a fő szín a mályva lett, ennek árnyalatai. A nappali halvány mályva,hogy nagyobbnak látszódjon, a háló sötétebb mályva, hogy kuckósabb legyen, a folyosó egészen halvány mályva, hogy világos legyen. A konyha-hogy ne minden mályva legyen- világos barna lett. Nekem a konyhához a meleg színek mennek. De fiatalos a sárga! Ezt is lehet árnyalatokkal festeni.
2010. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2010. jún. 4. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem a konyhat es a nappalit 1 boltiv valasztja el.A konyham gyongy szinu(ami igy latszatra halvagy es valahogy se nem rozsaszin se nem narancs de inkabb a narancs fele hajlik),a napplaim gyekeny szinu,az a krem es a barna kozti atmenet,de inkabb kremes csak sotetebb arnyalatban kepzeld el.a nappali mennyezeten gipszkartonbol van 1 paszulyra hasonlito minta es ez a minta piros es a boltivnek a belseje.

Nallam is most festettek 2 hete.

2010. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A konyhában a narancsos árnyalatok étvágyfokozó tulajdonsággal bírnak.

Én úgy jártam,hogy a csempém kockás:bézs,barna,enyhén narancsos árnyalat fehér fugával,a konyhabútorom pedig szilvafa színű.Már több színt nem tudok belevinni,bár ez a gyöngy most felkeltette sz érdeklődésemet.Én fehérre gondoltam.

A nappali nálam napraforgó,vagy kalász színű lesz.

2010. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3.nak: a gyongy szin az a Toscanas festek(felkenve nem megszaradva tok narancsnak tunik,de kiszradva,olyan amilyennek leirtam
2010. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi szépen! :)

3. voltam

2010. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!