Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Arezzo mosdókagyló felszerelés...

Arezzo mosdókagyló felszerelésre alkalmatlannak tűnik, semmi releváns információ, mi ez, honnan van?

Figyelt kérdés

A család vásárolt egy Arezzo AR-340 típusú mosdókagylót.

A honlapon falra szerelhetőként is hirdetik, azonban a tőcsavaroknak valló lyukak alig fél-1 centiméterre vannak az aljától, nyilvánvalóan törés lesz a vége. Belül az egyikre az alátét sem fér rá.

Látszólag csak szekrényre helyezve használható, a két lyuk csak lecsúszás elleni rögzítést bírhat ki, ugyanakkor a honlapon falra szerelve illusztrálták (nem gondolom hogy fotózták de ki tudja).


Kerestem eredeti dokumentációt, de ilyet sem találtam.

A csomagoláson "EU-n kívüli törékeny termék" áll.

A neve olasz, de a termékeket amerikai helyekről nevezik el.

Az arezzodesign.hu oldalon kívül semmit nem találtam róluk, hogy honnan hozzák, honnan származik, külföldi honlap, stb.


Egyébként elég drága csaptelepről van szó.

Valaki ismeri őket? Volt aki már befürdött velük?

Esetleg tippek a felszerelésre?

Egyetlen ötletünk egy diszkrét konzol alászerelése, barkácsolós megtámasztása, mert egyébként konzolos felfekvésre sem igazán alkalmas.



2018. jan. 12. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A képek alapján lapos az alja, úgyhogy ha bizonytalan vagy használhatsz pluszban polctartó konzol.
2018. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ott van a forgalmazó honlapján a területi képviselők neve, telefonszáma. Hívd fel őket, az a legjobb. Lehet, hogy van hozzá valami rögzítő készlet. Itt legfeljebb találgatunk...

[link]

2018. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Az erőkar miatt biztosan letörne ha nagyon alul van a furat, jó ha sosem éri erőhatás ottmarad az, de ezek az nem így működnek az életben. Ez szekrényre szerelhető. Egy tartó konzol ha egy szaniter minőséget akarsz nem lesz olcsó, azt minőségi szórt festéssel vagy még inkább porfestéssel lenne mutatós. Lenne annyiba mint a mosdókagyló maga. Én ha muszáj lenne akkor egy alá készített méretű a szifont is eltakaró kis szekrényt tennék oda, azon belül már erős rögzítés is megoldható. Szebb lenne mint egy olcsón barkácsolt konzol és eltakarná a szifont.
2018. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!