Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagyobb meretu lepedo jo az...

Nagyobb meretu lepedo jo az ágyra?

Figyelt kérdés

Ki fejtenem a kérdésem mert igy értelmetlen :D

Szoval az ágyam 160x200-as meretu, eddig ugyanilyen meretu lepedot használtam, azonban most kellene vennem egy újat es abból amit szeretnek mar csak 180x200-as meretu van. Gumis lepedorol van szo.

Jo lehet az is ágyra? Felek, hogy nagy lesz, esetleg alvás közben nagyon gyurodni fog es lejön magátol. Valakinek esetleg valami vélemény?

Családomat kerdeztem meg rola, szerintük jo lesz, en mégsem vagyok biztos benne ezért erdekelnenek vélemények.

Köszönöm előre is a valaszokat!

(Utoiratkent hozzáteszem, hogy ha valaszoltok akkor az most ne legyen opció, hogy vegyek kisebbet vagy nézzem meg máshol, tudom, hogy van ugyanolyan meretu, de most ezzel kapcsolatban vagyok kiváncsi :) )



2018. jan. 18. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Ha matracod van akkor jó, mert szépen rá tudod feszíteni .
2018. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen az van, köszönöm a választ! :)
2018. jan. 18. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!