Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tudnám kidíszíteni a...

Mivel tudnám kidíszíteni a szobám falát?

Figyelt kérdés
Nyáron lett átfestve a szobám fala, ami mintás volt, de most egyszínű sárga lett. Edig nem tűnt fel, hogy mennyire üres az a rész,de most igen. Gondoltam poszterekre, de nem nagyon szeretem az ízlésemet "kipakolni" a falra. Pl. kedvenc együttes, sportoló, sorozat stb... 14 éves lány vagyok. Az ilyen virágos, rózsaszín dolgokat annyira nem szeretem... Linkeket is nagyon szivesen fogadok. Kézműves dolgokat kérlek ne nagyon küldjetek, mert nincsen semennyi kézügyességem se.

2018. jan. 28. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp érdemes tovább folytatnod a neten való keresgélést, hátha megtetszik egy ötlet, vagy ihletet kapsz valami újhoz.

A Pinterest.com és a WeHeartIt.com oldalakat ajánlom figyelmedbe. Ha ott beírod, hogy "DIY wall decor" a keresőbe, akkor jobbnál-jobb ötletekkel találod szemben magad. :)

2018. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Falmatrica van ezernyi fèle. Èn kínából rendelem mert olcsó.

[link]

2018. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Falmatricával már próbálkoztam, de fűrészporos tapéta van a falon, így nem nagyon akar megmaradni rajta :/

Köszönöm a tippeket. Úgy érzem, lehet, hogy itt az ideje beregisztrálni pinterestre :D

2018. jan. 28. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Kép, falvédő, falfestés kézzel, tapéta, faltetoválás, általad készített dolgok, pl. szőttes. Plakátok. Tükör, álablak, függöny, falióra, polcok, bordűr, fényfüzérek.

[link]

[link]

2018. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet még foszforeszkáló csillagokat is ragasztani rá.
2018. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!