Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik oldalak foglalkoznak...

Melyik oldalak foglalkoznak lakásátalakítással, lakberendezéssel?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű, szörnyen lepukkant, másfèl szobás erkèlyes lalás felújítása ès berendezèse előtt állok, ehhez van szüksègem ötletekre.

Találtam pár lakberendezős oldalt, de mind a legújabb trendekkel foglalkozik, százmilliós lakosztályokat mutat be.

Ismertek olyan oldalakat, ahol az átlagos lakásokkal foglalkoznak ilyen tèren?

Lehet akár facebook csoport vagy twitter oldal is, szüksègszerűen angol vagy nèmet nyelvű is.

Köszönöm!



2018. febr. 10. 16:26
 1/2 anonim válasza:

Ha még nem késő:

Youtubeon Csorba Anita ( "Inspirációk Csorba Anitától" https://www.youtube.com/user/inspiraciok ) lakberendezéssel és szobaátalakítással, valamint DIY ötletekkel foglalkozik. Remélem tudtam segíteni.

2018. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondoltam, köszönöm!

Egyelőre a teljes kipakolás, sittelszállítás és a villanyszerelés van kész, még egyáltalán nem késtél el!

2018. jún. 1. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!