Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek bordó sötétítőfügg...

Szerintetek bordó sötétítőfüggönyhöz és bordó szőnyeghez illik a terrakotta színű fal?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a terra szín, csak a függönyt és a szőnyeget sem akarom kidobni.
2010. jún. 8. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A bordó sokszor hajlik lilás tónusba, a terrakotta pedig barnás sárgás, de igazából látni kellene együtt a szineket, mert lehet, hogy sok-sok arannyal egy vaskos barokk hatást is el lehetne érni.
2010. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sok!

nagyon nem passzolna. nekem terrakotta a falam, de bambuszrolóm van, illetve okkersárga szőnyegem.

egyébként nem kell kidobnod, elég ha elajándékozod, vagy eladod. esetleg áthelyezed másik szobába.

2010. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem is sok.
2010. jún. 8. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia :)

Mondj le a terra falról viszont keress olyan kiegészítőket amiben terra is van ... most láttam egy képet amin bordó, terra, bézs, és sárga is van, elég ütős :)

KRiszta

2010. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!