Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik olyan kanapé, amin az...

Létezik olyan kanapé, amin az állandó alvás ugyanolyan jó, mint a franciaágyon?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Hiszen a franciaágyak se jók. Csak az ágykeretes, matracos ágyak. Ég és föld a különbség.
2018. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán. Én még nem találkoztam olyannal, amin két-három éjszakánál többet kényelmesen aludtam volna.
2018. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy feltetted ezt a kérdést, engem is érdekel. Én is úgy gondolom, hogy egy kanapé nem lehet alkalmas mindennapos alvásra, főleg annak akinek már egyébként is fáj a háta. Viszont költözés előtt állunk, és nagyon fontolgatom, mivel a mi szobánk nappaliként is funkcionálna. Hátha van valakinek jó tapasztalata is a kanapékkal.
2018. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Helyhiány miatt kérdezem én is.
2018. márc. 10. 16:02
 5/12 Adelee44 válasza:
100%
Mi kb. 1 hónapja vettünk a Jysk-ben egy kinyithatós kanapét, szintén helyhiány miatt. Nekünk teljesen bevált. Ott az üzletben kipróbáltuk. Volt keményebb fajta és puhább is. Szerintem kellő idő ráfordítással meg lehet találni a tökéletest. :) Csak a méretekkel legyetek tisztában, mi az ami befér, kinyitva is :D
2018. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik.

Garzonban legjobb megoldás a szekrényágy.

2018. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Mi kihúzható kanapén alszunk, nekünk bevált. Jyskből vettük.
2018. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A jyiskesről tudnátok linket vagy fotót küldeni?
2018. márc. 13. 22:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ami méretre is passzol, tetszik is és aludni is kényelmes rajta, az már szinte lehetetlen vállalkozás. Nekünk van, vendégágyként használjuk, egy-két éjszakát elalszik rajta kényelmesen két ember is. De tartósan nem lehet. Aludtam rajta egy hetet, amikor beteg voltam, hogy ne fertőzzem össze a páromat, de azt hittem megdöglök a végére, annyira fájt a hátam. Pedig alapvetően első fekvésre tényleg kényelmes.

Anyuéknál marha kényelmes kanapé van, ami nyitható ággyá is, de az egyrészt nagy, másrészt igen retro. Szerintem az újakat már nem kifejezetten állandó használatra tervezik, míg régen talán azért gondoltak erre is.

2018. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi is nappaliban alszunk, kinyitható kanapéágyon. Igaz, ez nem volt annyira olcsó. Úgy kell elképzelni, hogy az egyik matrac az ülőfelület, a másikat pedig fel lehet billenteni, és akkor az lesz a háttámla.

Az volt a lényege, hogy matracos legyen, és ne a legolcsóbb fajta vékony matrac legyen beleépítve. A miénk 2*90 cm-es méretű, jó kényelmes.

Amikor még csak nézelődtünk, találkoztam olyan kanapéval is, hogy ráültem, és éreztem a szivacs alatt a kemény fa alapot. Na, az olcsó volt. A miénk meg 3-szor annyi.

Kényelmes, használjuk már jó pár éve

2018. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!