Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez szép függöny lenne?

Ez szép függöny lenne?

Figyelt kérdés

Sok ablakunk lesz az ebédlőben és nem szeretném teletolni függönnyel, így csak az ablaküvegek elé tenném alul-felül vitrázs rúdon.


[link]


[link]


Van olyan fal, ahol végig ablakszárnyak vannak. Egy modern hatást szeretnék elérni. Nem tudom, vajon feszítsem-e ki (a roló hatás jár az eszemben - de rolót sajnos nem tudok tenni) vagy ráncoljam. Mit gondoltok?


2018. márc. 20. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A függöny maga elmegy, semmi extra.


A vitrázsrúd nekem olcsó, igénytelen, gagyi hatást kelt.

2018. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem odivatu, en olyat valasztanek, ami kevesbe csicsas, es nem ennyire fenyes, ennek neylon hatasa van. De neked kell, hogy tetsszen.
2018. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A sok csíkos rolót elnézve ezt mindennek gondoltam, csak ódivatúnak nem. Kinagyítva látszik, hogy ilyen furán horgoltak a csíkok. De köszönöm, jobban átgondolom. Már terveztem megvenni...
2018. márc. 20. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
#1-ea vagyok. Ha neked tetszik, akkor ne számítson más, főleg nem hozzánk hasonló idegenek véleménye :)
2018. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Erről mit gondoltok?


Az első kettő ugyanaz. Sajna minden kép elfordult!

Nehéz volt fotózni. Nem olcsók... Laguna és Szintetika


[link]


[link]


[link]

2018. márc. 21. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!