Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Meg lehet valahogy oldani?

Meg lehet valahogy oldani?

Figyelt kérdés
Helyhiány miatt olyat találtam ki illetve láttam már hogy a mosógép felé teszik a fürdőszobában a mosdókagylót és a csaptelepet. Kivitelezhető ez a valóságban?

2018. márc. 24. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Technikailag persze, semmi akadálya. Keresd meg a legalacsonyabb keskeny kivitelű elöltöltős mosógépet és hajrá.
2018. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mosógépek kicsit magasak ehhez, nem?

Mi a konyhába tettük, mert a fürdő kicsi volt.

2018. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A konyha is elég kicsi szóval szeretnék egy ilyen megoldást ha lehet. Illetve mosó-szárítógép lenne szóval a méret elég húzós amúgy igen elég lenne a legkisebb töltetű
2018. márc. 24. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy találsz olyan alacsony mosógépet (pláne mosó-szárítógépet) ami fölött kényelmesen használható mosdókagylót lehet elhelyezni. Az én keskeny mosógépem (4 kg max töltetű) is túl magas lenne ilyen célra.
2018. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az átlagos magasság olyan 85-90 cm körül van arra még rájön egy két centi rés arra a csap ami ilyen szögletes tálca szerű lenne alacsony fallal nem abban akarok fürdeni szóval nem akarok ilyen nagy öblös dézsát. Maximum olyén 120 centire kilehetne hozni szerintem. Az nem olyan vészes magasság szerintem.Max nem kell olyan mélyre hajolni fogmosásnál :D 173 centi vagyok..:D
2018. márc. 24. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy olyan mosdót keress, aminek nem középen van a lefolyója,mert annak a mosógép mellé kell menni.
2018. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!