Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fürdőszobába bambusz kilépő...

Fürdőszobába bambusz kilépő szőnyeg?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalatotok van ilyennel kapcsolatban? Milyet lenne érdemes venni. Sajnos a textil fürdőszobai kilépő szőnyeg nálunk nem vált be, a sok víztől összesett, mosás után már egyre veszít a szépségéből.


[link] - Ez csak egy példa, van pár hasonló, de ilyesmire gondolok.



2018. ápr. 4. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha annyira vizeztek, hogy a textil sem tudja beszívni, vagy annyira vizes, hogy hamar tönkremegy, akkor ez alatt folyni, állni fog a víz. Te is látod, hogy lyukacsos. Szerintem egyébként csúszik is.
2018. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk komplett bambusz fürdőszoba bútorunk van tükörrel stb, új lakásba költöztünk és nem akartam a szokványos fényes fehér fürdőszobabútorokat, és így esett a választás a bambuszra, ami bár sokkal jobban tetszik és alapvetően nem bántam meg, viszont a ráfolyó vagy rácseppenő víz, ha nincs letörölve, akkor egy idő után fehér foltot hagy. Pedig írják a jó tulajdonságai között, hogy nem szívja fel a vizet, egészséges, jól szellőzik (pl. bambusz ágynemű, ami szintén van nekünk), de egy ilyen fürdőszobai kilépőt, mit amit belinkeltél nem vennék. Lehet, hogy egészséges, mert hamar felszárad rajta a víz, de foltos nyomot hagyna ugyanúgy, feltételezem. A fürdőszobai szőnyegből ne gagyit vegyél, nézz körül és adj rá ki egy kicsit több pénzt, ha kell. Nekünk az új szőnyegünk sebtében lett véve a möbelixnél, de sajnos nagyon rossz minőségű, összecsomósodik, nem lehet rendesen porszívózni sem. A mosás szinte meg sem látszik rajta. A régi nagyon jó volt, azt az interneten rendeltem, de sajnos már nem emlékszem, hol. Azt odaadtuk egy családtagnak, még mai is gyönyörű, csak sajnos a színe nem illet az új fürdőnkbe. Csakis olyan fürdőszoba és wc szőnyeget veszek, amit mosógépben lehet mosni.
2018. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt hiuszem az Ikeában vettem 2-3 ezer forintért a fürdőszoba szőnyeget már másodszorra. Az előzőt azért dobtam ki majdnem két év után, mert színt váltottunk a kiegészítőkben.

Jól szívja a vizet, de csupán csak nedves lábbal lépunk rá zuhany után, nem kell extra vizet nyelnie. Törölköző szerű az állaga, könnyen porszívózható, kéthetente gépben kimosom. Sötét, így a kosz akkor sem látszana rajta, ha koszos lenne. :D

Én pont azt szeretem, hogy leszippantja a vizet a talpamról, szinte megtörölni sem kell. Ezt a bambuszt nem csípném. Pont olyan érzetem lenne, mintha a járólapra lépnék ki.

2018. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!