Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Felmosó vödröt és rongyot...

Felmosó vödröt és rongyot tarthatom egy sima ruhásszekrényben, vagy a vizből kicsapódó pára miatt előbb-utóbb elrohadna a szekrény?

Figyelt kérdés
Láttam erre a célra kapható aluminium szekrényt is, de az elég rosszul mutat egy hálószobában. Sajnos erre a célra kialakitott háztartási helyiség nincs a szobában és a fürdőben meg nem akarom állandóan tárolni, jó lenne eldugni szem elől.

2018. ápr. 6. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg amíg megszárad, kiszárad és oda teszed ahova akarod.

Nekem a beépített szekrényben van évek óta problémamentesen.

2018. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Ez a tárgy se így ,sem úgy hálószobába nem való.

Te többre tartasz egy fürdőt a hálószobánál,furcsa ízlésed van .

2018. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy elrohadna-e, azt nem tudom, de iszonyú dohos és poshadt szagú lesz lesz, az kb biztos, főleg ha hagyományos felmosófej, nem az a lapos.

Nekem egy nagyjából egy négyzetméteres kamrám van a lakásban, ott tartom a felmosót, sok egyéb mellett, kicsit bezsúfolva. Párszor még ott is előfordult, hogy nem tudott rendesen kiszáradni, csak bepárásított maga körül és beposhadt, büdös lett tőle az egész kamra. (Mondjuk olyankor kicsit hanyagul, begyűrve, beszorítva is raktuk el.) Ha ez nem is történik meg egy szekrényben, de a párától dohosodni fog.


Ha elpakolás előtt megvárod, míg megszárad, az fél nap is lehet, ennyi erővel már kint is hagyhatod ott, ahol van. Nem olyan súlyos látvány egy felmosó a fürdőben. Ha van egy ajtó mögötti sarkod, vagy olyan sarok, ahol a bútor mellett van egy szabad "lyuk", súvaszd be oda. Lehet a konyhában is.

2021. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!