Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Matracból milyen típust...

Matracból milyen típust válasszak?

Figyelt kérdés

Rugós, hideg hab, vagy memóriahab?


Nyaralóba lenne, és memóriahabról tudtam meg igazándiból olyat, ami alapján ki tudnám zárni. Azt írta egy cikk, hogy sűrűbb anyag, ezért nagyon melegszik. Nem tudom, ez mennyire igaz? Alsó kategóriában keresek matracokat amúgy.


Meg rugósoknál láttam, hogy van különálló rugós, és van rugós hálóval. Ezek milyen különbségek?


2018. ápr. 22. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A hideg habok a legjobbak, mert azok pont rugalmasak.A nagyobb sűrűségűnek tartósabbak, ezek 32-35 a sürüségük. Mindenképpen olyant nézzél, ahol közölnek paramétereket, mert különben az egész egy zsákbamacska és hamar ki lehet feküdni őket. keménységét próbáld ki, mert alagutakat vágnak a szellőzéshez, kockákat a felületekre, ettől pl puhább is lesz a matrac.

A memória elég sűrű, ezért olyan melegek, de jó gyártónál itt is vágnak hozzá szellőző utakat stb; így nem annyira meleg.

A zsák rugós matrac (rugó szövetbe van), a jobb a kettő közül, de a rugósak kevésbé pont rugalmasak.

2018. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. ápr. 23. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!