Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lenne érdemes eladni a...

Hol lenne érdemes eladni a Zsolnay étkészletemet, készleteimet? (sohasem használtam. Csak kaptam gyerekkoromban)

Figyelt kérdés
Vatera, vagy más, mint jófogás, facebook? Vagy vannak helyek ahol az ilyet átveszik és keresik?

#sütemény #porcelán #étkészlet #Zsolnay #használtcikk #kávéskészlet #teázós készlet
2018. máj. 2. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szokványos porcelán, keményporcelán étkészletnek művészi értéke nincs, annyit ér, mint egy másik étkészlet. El kell használni. Mutatóba be lehet vinni valamelyik BÁV üzletbe, megmondják, hogy van-e rá kereslet vagy mennyit adnak érte. A Vatera vagy más internetes felület is alkalmas, de lehet, hogy éveket várhatsz, ha nem megfelelő árat adsz meg.
2018. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
keresgélj,hátha találsz olyat mint neked és az árat könnyebb belőni. Facebook csoportok vagy galeriasavaria vagy még vannak bőven a netten
2018. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szonata válasza:
Nekem is Zsolnay készletem van. Aki ad a kellemes terítés örömére, semmiképpen nem válik meg tőle. Hétköznap is használom, mert még egy egyszerűbb ételt is kellemesebb elfogyasztani ilyen terítés mellett. Ha te nem kedveled, nem használod, ne add el. Változhat az életed, az igényeid és ha van hol tárolnod, nem zavar senkit.
2018. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!