Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A parotokkal kozos haloszobato...

A parotokkal kozos haloszobatok milyen szinure van festve?

Figyelt kérdés
Szeretnenk az egesz szobat atalakitani ugy, hogy mindkettonknek megfeleljen. Van otletetek festesre?
2018. jún. 6. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs ilyen (szükségem van saját szobára, amúgyis parányi az alvásidőnkben az átfedés, néha nincs is), de mindegy is, mivel a mi ízlésünk és a tietek nyilván más. A párom szobája zöld (2 féle, ilyen nagyon szép viszafogottabb mohazöld és halványzöld), az enyém halványsárga/halványbarna, de nekem is tetszenek az ő zöldjei, úgyhogy azt választanám.

Nekem majdnem tökmindegy, milyen színű a fal ott, ahol alszom. Bár inkább megnyugtató legyen, ne vad s ha egy mód van rá, ne fehér, mégiscsak látni fogom néha, elalvás előtt, után. S a sárgákat, barnákat kedvelem, de azok a zöldek akkor is szuperek, természetet idézők. Megnyugtató, alváshoz, lazításhoz passzoló. Akárcsak az én halványbarnám s biztos vagyok benne, hogy a páromnak tökéletesen megfelelne az is.


De minden tudományos és logikus megfontolás ellenére van ember, aki kifejezetten piros vagy püspöklila falakat akar, szóval ez alapvetően az adott emberek ízlésén múlik.

2018. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk vanília.
2018. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk tengerészkék.
2018. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!