Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan szakember, aki segít megtervezni pl. egy egy konyhát és annak felszerelését?

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, belsőépítésznek vagy lakberendezőnek hívják, esetleg konyhastúdiónak.
2018. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hol lehet olyanra rátalálni?
2018. jún. 22. 18:58
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Van egy olyan fantasztikusan elképesztő találmány hogy GOOGLE. Na annak a keresőjébe (pici nagyító) beírod (rákattintasz és villoga kurzor)az aktuális keresőszavakat (gyk: belsőépítész, lakberendező, konyhastúdió) és hopp...kiad egy rakat találatot! Az a durva hogy szűkíteni is lehet a keresést, de erről majd a következő órán lesz szó.
2018. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Asztalosnak hívják a szakmát.....
2018. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elemes konyha bútort gyártó cégek tudnak ebben segiteni
2018. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kiss Júliabea válasza:
Belsőépítész vagyok, ez a szakmám. Szívesen segítek!
2018. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Otthoni konyha tervezésében belsőépítész, építész tud segíteni.

Üzemi konyha kialakítását konyhatechnológus tudja kitalálni.

2018. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az asztalos nem nagyon fogja tudni,hogy amit én meg szeretnék valósítani, értem ez alatt azt hogy mire lenne szükségem, és mindezt formába önteni,úgy hogy jól nézzen ki, praktikus legyen és nem utolsó sorban modern. Én kis mezei ember nagyob nem tudom, hogy milyen megoldások és technikák vannak a mai világban, amit kár lenne figyelmen kívül hagyni.
2018. jún. 23. 05:41
 9/10 anonim ***** válasza:

már hogyne tudná az asztalos, milyen technológiák vannak, szerinted a konyhastúdió kivel építteti meg a konyhát?

az, hogy mire van szükséged, te tudod. érdemes az internet végtelen bugyrait böngészni.

és menj el az IKEA-ba, ott össze van rakva legalabb 50 konyha, meg lehet tapizni, kipróbálni, mit tudnak a Blum vasalatok.

és ha abszolút nincs elképzelésed, milyen konyhát akarsz, azután tuti lesz.

2018. jún. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Konyhabútor stúdió. Elmentünk, kitaláltak valamit, azon mi is ötleteltünk és 2 módosítás után megvolt az eredmény. Ha kell kijönnek a tervezés előtt felmérni az elektromos, gépész lehetőségeket. Aztán rendelés előtt lemértek még egyszer mindent, 6 hét múlva jött a konyhám, 1 nap alatt beszerelte az ő szerződött asztalosuk és tökéletes.
2018. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!