Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet találni nagy választ...

Hol lehet találni nagy választékban lehetőleg jacquard függönyanyagot Budapesten?

Figyelt kérdés

Fényáteresztő kéne, fehér, 250-260 cm magas, 4-4,5 méter széles, amire lehetőleg helyben rávarrják a behúzózsinórt és beszegik - vagy már eleve ilyen méretben, behúzózsinóros megoldással árulják.

Ahol a neten sokfélét találok, ott csak 245 magasak vannak, de én szeretném, ha teljesen eltakarná a radiátort, ezért kéne 250-260 magas, és egyébként is főleg olyan oldalakat találok, ahonnan csak megrendelni lehetne, de én szeretném előtte látni a saját szememmel, hogy milyen anyag.



2018. júl. 21. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Lakberendezési áruházakban és lakástextil üzletekben, valamint méteráru boltban és függönyszaküzletekben tudsz anyagot venni hozzá, a legtöbb helyen a szegést is vállalják, vagy viheted saját varrónőhöz is.

Készfüggönyt nem érdemes venni, mert ferde vagy ráncosra van varrva még a drágább is, vittem vissza minőségi kifogással ilyet.

2018. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Lakberendezési áruházakban és lakástextil üzletekben, valamint méteráru boltban és függönyszaküzletekben"


Ezt én is sejtem :), konkrét boltra gondoltam.

2018. júl. 22. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd, én több négyzetkilométeren belül minden házban tudok 2-t.:) Pl. elindulsz a Boráros téren a Nagykörúton, és elmész a Margit hídig, ott van összesen 50-60 út közben.:)

Vagy végigmész a Népszínház utcán, ott van 4-6.

Vagy a Király utcán körúton belül, ott is 4-6.

Aztán OBI, Praktiker, KIKA, IKEA, Möbelix, Mömax, JYSK.

2018. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
...TTL, Diego...
2018. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Alkérdés: a nagykörúti 50-60 közül melyikben a legnagyobb a választék?


(Ugyanis nyilván azért kéredzősködöm itt, mielőtt útnak indulok, mert meg szeretném úszni, hogy 50-60 boltot végig kelljen járni.)

2018. júl. 23. 11:36
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyébként az IKEA pont nem az a hely, amit olyan függönyökre találtak ki, amit az eredeti kérdésben írtam, aztán OBI és OBI között is van különbség, stb.

Szóval ha egész konkrét boltot tud ajánlani valaki, azt várom továbbra is.

2018. júl. 23. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem telefonáld körbe őket, hogy konkrétan amit keresel, éppen van-e nagyobb választék. Mert hétről hétre kicserélődik a készlet. Vadászni kell az ilyesmit, nincsen csak úgy.:)

Még a Keletinél is van 2 nagy függönybolt, illetve lakástextiles méteráru a Fiumei út elején.

2018. júl. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!